Nehrin Çocuklarıyla Galibiyet Coşkusu
Sakarya Valiliği himayesinde Sakarya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Sakarya Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından sürdürülen Spor Sakarya projesi "Nehrin Çocukları Takımıyla Kenetleniyor" etkinliği kapsamında öğrenciler öğretmenleriyle birlikte tribündeydi.
![Nehrin Çocuklarıyla Galibiyet Coşkusu - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/24/nehrin-cocuklari-1-zfab.jpg)
Sakaryaspor'un Kocaelispor'u 3-1 yendiği karşılaşmada takımını desteklemek için farklı ilçe ve köylerden gelerek tribünlerde yerini alan ve Sakaryaspor'u coşkuyla destekleyen Nehrin Çocukları ve Nehrin Öğretmenleri, 3 golle gelen galibiyetle Sakaryaspor'un sevincine ortak oldular.
![Nehrin Çocuklarıyla Galibiyet Coşkusu - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/24/nehrin-cocuklari-2-jb2b.jpg)
2 yıldan fazla süredir devam eden proje ile binlerce öğrencinin onlarca maçta şehirlerinin takımı ile bir araya gelmesini sağlayan Nehrin Çocukları Takımıyla Kenetleniyor etkinliği, birçok Anadolu takımına da örnek teşkil ediyor.
![Nehrin Çocuklarıyla Galibiyet Coşkusu - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/24/nehrin-cocuklari-3-7wlg.jpg)
Bu proje ile okul dışı öğrenme ortamlarında gerçek hayat deneyimleri yaşayan öğrencilerin spora yönelik olumlu tutum ve davranışlar geliştirmelerine de olanak sağlanıyor.