USD 32,21
EUR 34,98
ALTIN 2.419,80
BIST100 10.677
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Murat Kaya, Şehrin Kalbi Adapazarı’nda

Seçim programları kapsamında Adapazarı mahallelerinde vatandaşlarla buluşan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, “Bizleri coşkuyla karşılayan, çok güzel teveccüh gösteren kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, aynı aşk ve aynı heyecanla büyük zafere doğru emin adımlarla yola devam ediyoruz.” dedi.

Murat Kaya, Şehrin Kalbi Adapazarı’nda - Sayfa 1

Kaya ve Işıksu Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti adayları, belediye başkanları ve teşkilatlarla tam kadro seçim çalışmalarını yoğun olarak sürdürüyor. Adapazarı programları kapsamında AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya bir kez daha Adapazarı’na gelerek mahalle programları gerçekleştirdi. Kaya, Korucuk mahallesinde esnaf ziyaretlerinde bulunurken, Korucuk Pazar Yeri’nde vatandaşlarla buluştu, cemiyetlere katıldı, İlyaslar ve Hacılar mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Murat Kaya’ya Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Murat Kaya, Şehrin Kalbi Adapazarı’nda - Sayfa 2

Kaya: “Büyük Zafere Emin Adımlarla”

Seçim programlarında vatandaşların gösterdiği ilginin çok güzel olduğunu vurgulayan Murat Kaya, “Adapazarı’mız hamdolsun 14 Mayıs’ta en güzel desteği verecek. Belediye Başkanlarımız Mutlu Işıksu ve Metin Atalay’a çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte hemşehrilerimizle buluştuk. Her gittiğimiz yerde gösterilen teveccühe layık olmak için çok çalışmayı sürdüreceğiz. Bizleri coşkuyla karşılayan kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, aynı aşk ve aynı heyecanla büyük zafere doğru emin adımlarla yola devam ediyoruz.” diye konuştu.

Murat Kaya, Şehrin Kalbi Adapazarı’nda - Sayfa 3

Işıksu: “14 Mayıs’ı Zaferle Neticelendireceğiz”

Adapazarı’nın 14 Mayıs’a hazır olduğunun altını çizen Başkan Mutlu Işıksu ise, “Sabahtan gece yarısına kadar AK Parti Sakarya Milletvekili Adayımız Murat Kaya ile birlikte sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmadık inşaallah. Büyük zafer için doğrusu AK Parti. Aşkla, heyecanla, gayretle doğru adımlarla yola devam edecek ve seçimleri zaferle neticelendireceğiz.” ifadelerini kullandı.