USD 18,53
EUR 18,21
ALTIN 990,23
BIST100 3.147
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Muammer Güneş Son Yolculuğuna Uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Demiryol İş Sendikası Sakarya Şube Sekreteri ve Sakaryaspor Divan Kurulu üyesi Muammer Güneş, son yolculuğuna uğurlancı. Güneş'in cenazesine yoğun katılım sağlandı.

Muammer Güneş Son Yolculuğuna Uğurlandı
23 Eylül 2022 | 14:11
Son Güncelleme:

Şehrin tanınmış isimlerinden, Demirspor'da da başkanlık yapmış olan, Demiryol İş Sendikası Sakarya Şube Sekreteri Muammer Güneş, dün tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Güneş, bir süredir kanser hastalığı nedeniyle tedavi görüyordu.

Muammer Güneş'in cenazesi cuma namazına müteakip Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Üniversite Caddesindeki Ali Çakıroğlu camisinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Cenazeye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Güneş ailesinin sevenleri, akrabaları ve yakınları katıldı.