USD 32,86
EUR 35,63
ALTIN 2.550,59
BIST100 11.060
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Millet eser ve hizmet siyasetine devam diyecek

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık 14 Mayıs seçimleri öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Kocacık, “Milletin partisi olarak milletin derdinden en iyi biz anlarız. Milletimiz 14 Mayıs’ta da eser ve hizmet siyasetine devam diyecek” dedi.

Millet eser ve hizmet siyasetine devam diyecek - Sayfa 1

ERDOĞAN VE AK PARTİ’YE TAM DESTEK

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık 14 Mayıs seçimleri öncesinde çok önemli açıklamalarda bulundu. Adaylık süresince durmak nedir bilmeden Sakarya’yı karış karış gezen Kocacık, “Hamdolsun Sakarya’nın Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye tam destek vermek konusunda en ufak bir tereddüdü yok. AK Parti olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek Türkiye Yüzyılı’na yürürken aziz milletimizin desteğini yanımızda görüyor ve güçleniyoruz” dedi.

Millet eser ve hizmet siyasetine devam diyecek - Sayfa 2

ÇALIŞMAYA DEVAM

Kocacık, “21 yıllık bir hikâyemiz ve emeğimiz var. Bugünlere nasıl geldiğimizi çok iyi hatırlıyoruz. Cumhurbaşkanımızın açıkladığı müjdeler, dosta güven düşmana korku veren savunma sanayiinde yapılan büyük hamleler ve dev projeler bu 21 yıllık yürüyüşün eseri. Milletimizden aldığımız gücü milletimiz için kullanarak yürüdüğümüz bu yolda, halka hizmet, Hakka hizmettir düsturuyla gece gündüz demeden yılmadan yorulmadan her zaman daha güçlü bir Türkiye için çalıştık. Çalışmaya da 14 Mayıs’ta devam edeceğiz” diye konuştu.

Millet eser ve hizmet siyasetine devam diyecek - Sayfa 3

TOGG-SİHA-TCG ANADOLU

Kocacık şöyle devam etti: “Artık Türkiye olarak hedeflerimiz hayallerimizin ötesinde. Önümüzde ise 14 Mayıs seçimleri var. Bu seçim gönül coğrafyamızda umudun seçimi, bu seçim mazlumların hakkını koruma seçimi, bu seçim terör örgütlerinin yeniden canlanmasını engelleme seçimi, bu seçim savunma sanayimizde yeni İHA’ların, SİHA’ların, KIZILELMA’ların, TCG Anadoluların, Altay tanklarının ve saymakla bitiremeyeceğimiz birçok eserin çoğalarak artmasını garanti altına alma seçimi, bu seçim TOGG’umuzun yollardaki hâkimiyetini devam ettirme seçimi. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Millet eser ve hizmet siyasetine devam diyecek - Sayfa 4

ESER VE HİZMET SİYASETİ

Kocacık son olarak şunları kaydetti: “Sakarya olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok önemli yatırımlara kavuştuk. Sağlık alanında şehrimiz bir baştan bir başa yeni hastaneler ile hizmet alıyor. Acil durum hastanemiz, kadın doğum hastanemizi açtık. Şimdi Şehir Hastanemizde inşaatı yarılanmaya yaklaştık. Ulaşımdan, sanayiye, eğitimden, adalete, altyapıdan çevreye kadar saymakla bitmeyecek kadar önemli projeleri şehrimiz ile buluşturduk. Bu hizmetleri yaparsa AK Parti yapar diyerek, sandıkta milletimizden aldığımız güçle gerçekleştirdik. Milletin partisi olarak milletin derdinden en iyi biz anlarız. Milletimiz 14 Mayıs’ta da eser ve hizmet siyasetine devam diyecek” dedi.