USD 28,98
EUR 31,21
ALTIN 1.866,62
BIST100 7.914
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Mahalle sakinleri oldukça memnun!

Büyükşehir Belediyesi’nin yeni yüzüne kavuşturduğu Kirişhane Caddesi, vatandaşların beğenisini kazandı. Bölgede esnaflık yapan Hüseyin Boz, “Şehir dışından misafirlerimiz geliyor Sakarya’yı tanıyamıyorlar. Neden? Hizmet yapılmış, hizmet verilmiş bir emek sarf edilmiş” derken; Muhtar Göksel Yüksel, yeniden güzelleşen cadde için Başkan Ekrem Yüce’ye teşekkür etti.

Mahalle sakinleri oldukça memnun! - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Serdivan ve Adapazarı arasında önemli bir bağlantı noktası olan Kirişhane Caddesi’ni geçtiğimiz hafta yeni yüzüne kavuşturdu. Bölge ulaşımı için 'ana damar' görevi gören cadde yeni yüzüyle hizmete açıldı. 1250 metrelik güzergâhta altyapı, üstyapı ve çevre düzenlemeleri yapıldı. Çalışma boyunca 1800 ton asfalt kullanıldı. İki ilçe arasındaki en önemli güzergâhlardan bir tanesi olan Kirişhane, yeni yüzüyle vatandaşların da beğenisini kazandı.

Mahalle sakinleri oldukça memnun! - Sayfa 2

Marketler, işyerleri olan güzel bir caddemiz oldu

Yenileme çalışmalarından memnuniyetini dile getiren Muhtar Göksel Yüksel, “Kirişhane Caddemiz, Bahçelievler mahallemizin en eski caddelerinden birisi. Ana caddemizle birlikte Serdivan ile Adapazarı’nı birbirine bağlayan, minibüs geçişinin yoğun olduğu okul servislerinin geçiş yaptığı bir caddemiz. Serdivan’ın kalbi olan Bahçelievler caddemiz yeniden güzelleşti. Marketler, işyerleri olan güzel bir caddemiz oldu. Sayın Başkanımız Ekrem Yüce’ye, çalışma ekibine teşekkür ediyorum’’ dedi.

Mahalle sakinleri oldukça memnun! - Sayfa 3

Yeni yolumuz gayet iyi oldu

8 yıldır Kirişhane Caddesi’nde esnaflık yapan Salim Özliman, “Yollarımız Büyükşehir Belediyesi tarafından güzel bir şekilde yapıldı. Eski yol biraz sıkıntılıydı araçlar zorlanıyordu. Yeni yolumuz gayet iyi oldu” dedi.

Mahalle sakinleri oldukça memnun! - Sayfa 4

Yeni hali ben ve engelli arkadaşlarım için daha kullanışlı

Çocukluğunda dökülen asfaltı hatırladığını belirten Ali İzzet Karabıyık, “Eski hali ben ve engelli arkadaşlarım için biraz meşakkatliydi. Yeni hali ben ve engelli arkadaşlarım için güzel ve kullanışlı hale getirildi. Bunun için Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye teşekkür ediyorum” dedi.