USD 27,30
EUR 28,82
ALTIN 1.660,70
BIST100 8.208
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Mahalle Mahalle Hizmete Devam

Çamyolu, Taşkısığı ve Göktepe Mahallesi sakinleriyle buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Biz sadece seçim zamanları değil her an, her zaman hemşehrilerimizle beraberiz ve beraber olmayı sürdüreceğiz. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını çözmeye, gayretle çalışmaya, her zaman beraber olmaya devam.” dedi.

Mahalle Mahalle Hizmete Devam - Sayfa 1

Işıksu Hız Kesmiyor

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Işıksu, Çamyolu, Taşkısığı ve Göktepe mahallesi sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi. Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel, Bilal Kuriş, Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Yavuz Meşe, Besim Kıratlı, Özkan Yetim ve Metin Müftüoğlu, Taşkısığı ziyaretinde Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ile mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

Mahalle Mahalle Hizmete Devam - Sayfa 2

Çamyolu Sosyal Tesisleri Tamam

Çamyolu mahalle ziyaretini değerlendiren Işıksu, “Çamyolu her zaman bizimle, Allah razı olsun. Çamyolu'muza verdiğimiz sözleri tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çamyolu Sosyal Tesisleri bitti ve açılışı hep birlikte yapacağız inşaallah, hayırlı olsun.” diye konuştu.

Mahalle Mahalle Hizmete Devam - Sayfa 3

Taşkısığı Millet Evi ve Sosyal Tesisleri Hizmette

Taşkısığı Mahallesi ziyaretinde Başkan Işıksu, “Gönlü geniş, hayrı seven mahalle sakinlerimizle buluştuk. Taşkısığı Millet Evi ve Taşkısığı Sosyal Tesisleri hem mahallemize hem de bulunduğu bölgeye çok yakıştı. Mahallemiz de gösterdiği teveccühü ile bizleri mutlu etti. Hep beraberiz, Taşkısığı’mıza teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Mahalle Mahalle Hizmete Devam - Sayfa 4

Işıksu’dan Göktepe Teşekkürü

Göktepe mahalle sakinlerine yakın ilgileri için teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Biz sadece seçim zamanları değil her an, her zaman hemşehrilerimizle beraberiz ve beraber olmaya devam edeceğiz inşaallah. Geceyi Göktepe mahallemizde noktaladık. Göktepe, seçimlerde Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize olan sevgisini çok güzel bir şekilde gösterdi, mahalle sakinlerimizden Allah razı olsun. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını çözmeye, gayretle çalışmaya, her zaman beraber olmaya devam.” ifadelerini kullandı.