USD 32,21
EUR 34,97
ALTIN 2.419,58
BIST100 10.677
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Kocacık: Sakarya için çalışmaya ve üretmeye devam

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, seçim çalışmalarına devam ediyor. Sahada vatandaşlardan büyük ilgi gören Kocacık, “Sakarya 14 Mayıs’ta eser ve hizmet siyasetinin devamını yeniden tescilleyecek” dedi.

Kocacık: Sakarya için çalışmaya ve üretmeye devam - Sayfa 1

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sakarya’yı karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Kocacık, Sakaryalılara Türkiye Yüzyılını anlatarak AK Parti'nin vizyonu hakkında açıklamalarda bulunuyor.

Kocacık: Sakarya için çalışmaya ve üretmeye devam - Sayfa 2

Gittiği bölgelerde vatandaşlardan büyük ilgi gören Kocacık, düzenlenen programlarda Sakaryalılara kucaklaşarak çok sayıda programa katılıyor. Sakarya’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin eser ve hizmet siyasetinin farkında olduğunu dile getiren Kocacık, “Sakarya 14 Mayıs’ta eser ve hizmet siyasetinin devamını yeniden tescilleyecek” dedi.

Kocacık: Sakarya için çalışmaya ve üretmeye devam - Sayfa 3

Milletin dertleri ile dertlenen kadrolar olarak Sakarya’ya hizmet etmeye hazır olduklarını ifade eden Kocacık, “14 Mayıs’ta milletimiz en doğru kararı verecek ve oyunu güven ve istikrardan, Cumhurbaşkanımızdan ve AK Parti’mizden yana kullanacaktır. Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimizde kendilerinden bu güveni alıyoruz. Savunma sanayinden teknolojiye, enerji bağımsızlığından bölgesinde lider ülke Türkiye vizyonuna kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın mesajlarını vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Hamdolsun milletimiz feraseti ile her şeyin farkında” dedi.

Kocacık: Sakarya için çalışmaya ve üretmeye devam - Sayfa 4

Kocacık son olarak ise şunları kaydetti: “Sakarya Türkiye Yüzyılında da dev projelerle yoluna devam edecek. 1000 Yataklı Hastanemiz yükseliyor. Yeni Adliye Binamızda süreç devam ediyor. Daha geçen hafta yüz milyonlarca TL’lik ulaşım yatırımlarını açtık ve temel attık. Bizler öyle kuru söylemlerle vaat üzerinden değil, eserleri vatandaşlarımıza kazandırana değin çalışmayı kendisine görev bilen bir siyasi hareketin mensuplarıyız. Yerel yönetimlerimizin çalışmaları ortada. Hükümetimizin Sakarya’ya kazandırdıkları ortada. 14 Mayıs sonrasında da Sakarya için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” dedi.