USD 32,22
EUR 34,98
ALTIN 2.418,45
BIST100 10.677
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Kocacık: Bu millet Cumhurbaşkanımızın arkasında

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, “Masalar, örgütler, ülkeler oklarını çevirmiş Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı cephede birlikteler. Bu milletin o oklara göğsünü siper edeceği imanı ezelden beri vardır. Bu millet bu oyunun farkında, Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında” dedi.

Kocacık: Bu millet Cumhurbaşkanımızın arkasında - Sayfa 1

AK PARTİ’YE DESTEK TAM

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sakarya’yı karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Kocacık, son olarak Serdivan ve Ferizli ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Büyük ilgi ve destek gören Kocacık, “Sakarya’da hava harika. 14 Mayıs’ta milletimizin desteğini ardımızda görüyor ve büyük bir zafere yürüyoruz. Hamdolsun milletine âşık Cumhurbaşkanımıza ve milletin kurduğu AK Parti’ye destek tam” dedi.

Kocacık: Bu millet Cumhurbaşkanımızın arkasında - Sayfa 2

DÜŞMAN OKLARI HAK EHLİNE GÖTÜRÜR

Kocacık şöyle devam etti, “Sakarya’da ilçelerimizin tümünde aynı coşku hâkim. Bugün Serdivan İlçe Başkanımız Burak Erken ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın düşmanlarını gösteren broşürlerimizi vatandaşlarımıza verdik. İmam Şafi, ‘Düşman oklarını takip edin sizi hak ehline götürecektir’ diyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelen düşman oklarının ucunda kimler yok ki. 7’li masa, PKK, FETÖ, ABD, Fransa, Almanya, İngiltere, Yunanistan, İsrail, AB, YPG, DEAŞ, PJAK, HDP, YPJ, TKP/ML, DHKP-C, YDG-H. Masalar, örgütler, ülkeler oklarını çevirmiş, hepsi bir araya gelmiş, Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı cephede birlikteler. Bu milletin o oklara göğsünü siper edeceği imanı ezelden beri vardır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türk Gençliğinin birinci vazifesinin istiklal ve Cumhuriyeti muhafaza etmek olduğunu söyleyerek bunu engellemek isteyen dahili ve harici düşmanlar konusunda uyarıyor ya. İşte biz bugün, 100 yıl önce denize döktüklerimizin milletin istiklaline bu ülkede kimleri kullanarak kast ettiklerini görüyoruz. Bu millet bu oyunun farkında, Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında” dedi.

Kocacık: Bu millet Cumhurbaşkanımızın arkasında - Sayfa 3

DERTLERİ SEÇİM DEĞİL

Kocacık son olarak ise şunları kaydetti: “Uluslararası dergiler kapaklarıyla bu ülkeye rota çizmeye kalkıyor. The Economist diye bir dergi var. Kapaklarında 2023 yılında dünyadaki en önemli olay olarak Türkiye'deki seçimi gösteriyorlar. Aslında dertleri Türkiye'deki seçim değil. 20 yıldır Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ve liderliğinde kurulan AK Parti'nin ülke için yaptıklarını hatta coğrafya için yaptıklarını görüyorlar ve bir 20 yıl daha buna katlanamayacakları için Sayın Cumhurbaşkanımızın 14 Mayıs'ta bu bunu durdurmak için ellerinde ne kadar imkân varsa sahaya sürüyorlar. Ama başaramayacaklar” ifadelerine değindi.