USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

KILIÇ: MİLLETE HİZMETKAR OLMAYAN MİLLETİN KALBİNE GİREMEZ

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç 14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarına son sürat devam ediyor. Son olarak Sapanca, Hendek, Akyazı ve Kocaali’de vatandaşlarla buluşan Kılıç, sahadan tam destek aldı.

KILIÇ: MİLLETE HİZMETKAR OLMAYAN MİLLETİN KALBİNE GİREMEZ - Sayfa 1

YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

14 Mayıs seçimlerine doğru AK Parti’nin milletvekili adayları seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç da son olarak Sapanca, Hendek, Akyazı ve Kocaali’de vatandaşlarla buluşarak Türkiye Yüzyılını anlattı. Esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Kılıç, ev toplantıları ile de gittiği yerlerde yoğun ilgi gördü.

KILIÇ: MİLLETE HİZMETKAR OLMAYAN MİLLETİN KALBİNE GİREMEZ - Sayfa 2

MİLLETE HİZMETKAR OLMAYAN MİLLETİN KALBİNE GİREMEZ

Vatandaşların sahada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve kendilerine gösterdiği ilgi ve desteğe minnettar olduklarını ifade eden Kılıç, “Sahada bizlere gösterdikleri ilgi ile desteklerini esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. ‘Kalpten kalbe bir yol vardır’ görülmez diyor ya Neşet Ertaş. İşte bizlerde AK Parti kadroları olarak hemşerihlerimizle ancak hissedenin ve milletin derdi ile dertlenenlerin göreceği bir bağ ile bağlıyız. Bizler milletimize hizmetkâr olmak için bu görevlere talibiz. Millete hizmetkar olmayan bu milletin kalbine giremez” dedi.

KILIÇ: MİLLETE HİZMETKAR OLMAYAN MİLLETİN KALBİNE GİREMEZ - Sayfa 3

14 MAYIS’TA TAM DESTEK

Vatandaşların AK Parti’nin eser ve hizmet siyasetinin değerinin farkında olduğunu ifade eden Kılıç, “Gittiğimiz yerlerde görüyoruz ki Sakaryalılar yaparsa AK Parti yapar diyor. Daha geçtiğimiz hafta bir kalemde hem Milli Elektrikli Tren Setini raylara indirdik, hem Karapürçek yolumuzun temelini attık hem de şehrimize TEM otoyolundan bir giriş daha kazandırdık. Halkımıza bunları ve eser siyasetimizin Sakarya’ya kazandırdıklarını anlattığımızda ‘Allah Sayın Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin’ diyorlar. Milletin duası ile milletine hizmetkâr olan bir lideri, masalarda kurulan kirli ittifaklarla yenemezsiniz. Rüzgâr ne yandan eserse essin bizler köklerini milletimize bağlamış bir siyasi hareketin mensuplarıyız. 14 Mayıs’ta da inşallah bu eser ve hizmet siyasetini milletimiz tescilleyecek ve doğru adam doğru zaman diyerek Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçerek AK Parti’nin vekillerine de tam destek verecektir” diye konuştu.