USD 17,96
EUR 18,28
ALTIN 1.025,98
BIST100 2.913
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Karasu’nun yaşayan değerleri buluştu

Karasu Belediyesi öncülüğünde Mali Müşavir Muzaffer Tatlı koordinesinde, “Karasu Yaşayan Değerleriyle Buluşuyor” projesi gerçekleştirildi.

Karasu’nun yaşayan değerleri buluştu - Sayfa 1

Başkan İshak Sarı’nın makam odasında misafirleri ağırladığı program Atatürk Bulvarında görkemli bir tören ile devam etti. Projeye, Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkanı İshak Sarı, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, İlçe Protokol üyeleri, ulusal ve yerel basın katılırken Karasulu vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

1 29
Karasu’nun yaşayan değerleri buluştu - Sayfa 2

Nörobiyolog Dr. Ali Ertürk, Akademisyen Doç. Dr. Bülent Anıl, Gezgin Cengiz Arslanoğlu, Tenor Hüseyin Likos, Akademisyen Prof. Dr. İsmail Çakmak, Sanatçı Mustafa Topaloğlu, Vali Recep Soytürk, Emekli Emniyet Müdürü Şükrü Pekgil, Oyuncu Timur Acar ve Emekli Oramiral Veysel Kösele rahatsızlıkları ve yurtdışında olmaları sebebiyle programa katılamazken, Projede Milli  Sporcu Ali Turan, Çocuk Nöroloji Hekimi Prof. Dr. Burak Tatlı, Teknik Direktör Bülent Uygun, Araştırmacı Yazar İsmail Soytekinoğlu, Kardiyoloji Hekimi Doç. Dr. Kani Gemici, Milli Futbolcu Mahmut Hanefi Erdoğdu, Akademisyen Prof. Dr. Mehmet Erdem, Emekli Vali Mustafa İngenç, Kardiyoloji Hekimi Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol, Ceza Daire Başkanı Nazmi Hakan, 20. ve 21. Dönem Milletvekili Nezir Aydın, Milli Futbolcu Recep Çetin, Emekli Emniyet Müdürü Remzi Koçöz ve Vali Selahattin Akyurt yer aldı.

2 29
Karasu’nun yaşayan değerleri buluştu - Sayfa 3

Rahatsızlıkları ve yurtdışında olmaları sebebiyle programa katılamayanlar, proje ile ilgili videolar göndererek, bu harika programa katılım sağlayamadıkları için üzüntülerini belirtirken Belediye Başkanı İshak Sarı, Muzaffer Tatlı ve programda emeği geçen herkese teşekkürlerini sundular.

3 29
Karasu’nun yaşayan değerleri buluştu - Sayfa 4

Projenin açılış konuşmasını yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Türkiye’nin dört bir yanından davetimizi geri çevirmeyip, ilçemize teşrif eden birbirinden değerli misafirlerimiz, hepinize gönülden hoş geldiniz diyor, tüm misafirlerimizi ve hemşerilerimizi en kalbi duygularımla, hürmetle, muhabbetle selamlıyorum. Şu an aramızda ilçemizde doğmuş, büyümüş, okumuş veya herhangi bir sebeple ilçemize göç edip burada yaşamını sürdürmüş olan, en önemlisi de kendisini Karasulu olarak kabul eden, valilerimiz, bölge adliye mahkemesi başkanımız, emekli askerlerimiz, emekli emniyet müdürlerimiz, doktorlarımız, akademisyenlerimiz, bilim adamlarımız, sanatçılarımız, spor adamlarımız ve yazarlarımız bulunmaktadır. Kendilerini ilçemizde ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Biz bu güzel ilçemizin sadece denizine, gölüne, doğasına değil, içinden yetiştirip çıkarmış olduğu evlatlarına da gönülden saygı duyuyor ve kıymet veriyoruz.

4 29