USD 18,09
EUR 18,16
ALTIN 1.016,26
BIST100 3.020
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“Karasu’da Çocuklar Doyasıya Eğlendi”

Karasu İlçe Kapalı Spor Salonu yanında bulunan oyun sokağında Karasu Belediyesi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “Çocuk Şenliği” programında Karasulu çocuklar doyasıya eğlendiler.

“Karasu’da Çocuklar Doyasıya Eğlendi” - Sayfa 1

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde çocuk şenliği düzenlendi. Şenliğe aileleriyle gelen yüzlerce çocuk hem ikramlardan tattılar hem de oyun alanında yapılan çeşitli aktivitelerle doyasıya eğlendiler.

1 21
“Karasu’da Çocuklar Doyasıya Eğlendi” - Sayfa 2

“Onların Gülümsemesi Her Şeye Değer”

“Çocuklarımız en güzelini hak ediyor” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Çocuklarımızı mutlu görmek bizi daha çok mutlu ediyor. Biz de onları mutlu etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.  Çocuklarımız bizim her şeyimiz ve geleceğimiz. İnşallah ilerleyen süreçte imkanlarımız doğrultusunda daha güzel etkinlikler düzenleyerek çocuklarımızı mutlu etmeye devam edeceğiz. Bugün, İlçemiz Kapalı Spor Salonu yanında tamamen çocuklarımız için dizayn edilen oyun sokağımızda çocuk şenliğimizi düzenledik. Aileleriyle birlikte gelen yüzlerce çocuğun, hazırladığımız aktivitelerle burada doyasıya eğlenmesi bizleri de çok mutlu etti. Onların gülümsemesi her şeye değer” ifadelerine yer verdi.

2 21
“Karasu’da Çocuklar Doyasıya Eğlendi” - Sayfa 3
3 21
“Karasu’da Çocuklar Doyasıya Eğlendi” - Sayfa 4
4 21