USD 31,38
EUR 34,05
ALTIN 2.100,98
BIST100 9.097
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Karasu ve Kocaali Bayraktar’ı Bağrına Bastı

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, Karasu ve Kocaali’de vatandaşlarla buluştu. Bölge halkının büyük sevgi ve ilgisi ile karşılanan Bayraktar, “Hamdolsun Karasu ve Kocaali 14 Mayıs için tek ses tek yürek olarak sandıkları patlatmaya hazır” dedi.

Karasu ve Kocaali Bayraktar’ı Bağrına Bastı - Sayfa 1

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sakarya’yı karış karış gezerek sahada adım atmadık yer bırakmayan Bayraktar, gittiği bölgelerde de vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Bayraktar son olarak Karasu ve Kocaali’de vatandaşlarla buluşarak çalışmalarına devam etti. AK Parti İlçe Başkanları, teşkilatları ve Belediye Başkanlarının da katıldığı programlarla vatandaşlarla kucaklaşan Bayraktar, bölge halkından tam destek aldı.

Karasu ve Kocaali Bayraktar’ı Bağrına Bastı - Sayfa 2

TEK SES TEK YÜREK

Bayraktar, “Karasu ve Kocaali’de vatandaşlarımızın büyük teveccühü ile karşılaştık. Kendi içlerinden gelen bir kardeşleri olarak şahsıma ve partimize gösterilen desteğe çok teşekkür ediyorum. Görüyoruz ki kuzey ilçelerimiz Sakarya’nın tümünde olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin arkasında. Hamdolsun Karasu ve Kocaali 14 Mayıs için tek ses tek yürek olarak sandıkları patlatmaya hazır” dedi.

Karasu ve Kocaali Bayraktar’ı Bağrına Bastı - Sayfa 3

BU MİLLET CUMHURBAŞKANININ ARKASINDA

Esnaflarla bir araya gelerek vatandaşların dertlerini dinleyen Bayraktar, “Bizler Ankara’da Sakarya’mızın güzel insanların tüm sorunlarının ve beklentilerinin bugüne kadar olduğu gibi yine takipçisi olacağız. 14 Mayıs’ta eser ve hizmet siyasetine yeniden güç vererek sandıkları patlatacak olan Sakarya, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye yine sahip çıkacaktır. Bu millet feraseti ile masaların çıkarlarını değil, kendisine hizmetkâr olmayı şeref sayan Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasındadır” diye konuştu.