USD 13,72
EUR 15,54
ALTIN 786,53
BIST100 1.910
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Jülide Kural, Kadir İnanır'ın son durumunu paylaştı

Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili son gelişmeyi hayat arkadaşı Jülide Kural paylaştı.

Jülide Kural, Kadir İnanır'ın son durumunu paylaştı
25 Kasım 2021 | 16:08
Son Güncelleme:

Beynindeki damarlarda gerçekleşen pıhtı atması sonucu yoğun bakıma kaldırılan sanatçı Kadir İnanır ile ilgili sevindiren bir haber geldi. İnanır'ın sevgilisi Jülide Kural, oyuncunun normal odaya alındığını şu sözlerle duyurdu:

'Bildiğiniz gibi Kadir İnanır, bir operasyon sonrası yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam etmekteydi. 25 Kasım itibariyle tüm veriler olumlu yönde seyrettiğinden normal odaya alınmıştır. Zihin ve beden fonksiyonları bütünüyle sağlıklıdır. Doğal olarak bu zorlu sürecin yorgunluğu devam etmektedir ancak Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nin elbette başta doktorları olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının emeği, özeni ve sevgisiyle bu süreci de büyük bir hızla olumluya dönüştürmektedir.

Hem sürecin hassasiyeti hem de pandemi nedeniyle maalesef ki ziyaretçi kabul edilmemektedir, bu nedenle sevenlerinin anlayışına sığınıyoruz. Bugünden bir anekdot: Kadir, doktorları Nörolog Çağdaş Erdoğan ve Psikiyatrist Osman Özdel ile sohbet ederken "Sevgi emektir sözünün doğruluğunu bir kez daha anlıyorum" dedi. SEVGİ EMEKTİR!

Saygılarımla... Jülide Kural'