USD 32,77
EUR 35,09
ALTIN 2.457,99
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Işıksu: Söz Verdik Yapıyoruz

Yeşilyurt, Abalı ve Budaklar mahallesi sakinleriyle buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Verdiğimiz sözleri birer ikişer yerine getiriyoruz. Mahallelerimiz seçimlerde Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize çok güzel teveccüh gösterdiler, Allah hepsinden razı olsun. Millet Evi, parklar ve sahalar, cemiyet alanları ve mahalle konaklarıyla hemşehrilerimizin yüzünü güldürmenin sevincini yaşıyoruz.” dedi.

Işıksu: Söz Verdik Yapıyoruz - Sayfa 1

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Işıksu: Söz Verdik Yapıyoruz - Sayfa 2

Başkan Işıksu, Yeşilyurt, Abalı ve Budaklar mahallesi sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi.

Işıksu: Söz Verdik Yapıyoruz - Sayfa 3

Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Belediye Başkan Yardımcıları Bilal Kuriş ve Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Besim Kıratlı, İbrahim Akçam, Can Dağabakan ve Metin Müftüoğlu ile mahalle temsilcileri eşlik etti.

Işıksu: Söz Verdik Yapıyoruz - Sayfa 4

Ziyaretleri değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Yeşilyurt’tan başladık, Abalı ve Budaklar mahallemizde kıymetli hemşehrilerimizle buluştuk. Şehrin kalbi Adapazarı’mızın her mahallesinde etkin hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Çocuk Parkları ve sahalarıyla, yeni muhtarlık binasıyla taleplerini yerine getirdiğimiz Yeşilyurt'umuza bir de cemiyet alanı kazandırıyoruz. Abalı'mızda parklar ve basket sahası yaptık, şimdi de Abalı Konağı ve cemiyet alanı kazandırıyoruz. Budaklar, çocuk ve spor parkları ile spor sahasına kavuştu. Bölgemizdeki tüm mahallelerin sosyal hayatına çok önemli katkı sağlayan ve herkesin beğenisini kazanan Dernekkırı Millet Evi de Budaklar'da. Budaklar Konağı, söz verdik, yapıyoruz, hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.