USD 27,12
EUR 28,88
ALTIN 1.674,31
BIST100 7.853
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Işıksu Mahalle Ziyaretlerinde

Taşlık, Çökekler ve Çerçiler Mahallesi sakinleriyle buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Şehrin kalbi Adapazarı’mızın her karışına meftunuz. Taşlık’ta sosyal tesisler çalışmamız başladı. Çökekler-Karaköy’e de sosyal tesis müjdemizi paylaştık. Mahallelerimizdeki samimiyet ve muhabbet hep birlikte güzel bir yolda olduğumuzun neticesidir. Rabbim kıymetli hemşehrilerimizden razı olsun.” dedi.

Işıksu Mahalle Ziyaretlerinde - Sayfa 1

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Işıksu, Taşlık, Çökekler ve Çerçiler mahallesi sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi. 

Işıksu Mahalle Ziyaretlerinde - Sayfa 2

Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel, Bilal Kuriş, Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Adem Çalışkan, Besim Kıratlı, Özkan Yetim, mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

Işıksu Mahalle Ziyaretlerinde - Sayfa 3

Taşlık mahalle ziyaretini değerlendiren Işıksu, “Taşlık, her zamanki gibi misafirperver ve coşkulu. Mahallemizin taleplerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Taşlık Sosyal Tesisleri çalışmamız da başladı, hayırlı olsun.” diye konuştu.

Işıksu Mahalle Ziyaretlerinde - Sayfa 4

Çökekler Mahallesi ziyaretinde Başkan Işıksu, “Adapazarı'mızın yönetimini emanet aldığımız ilk günden bugüne mahallemiz için neler yaptık, her şeyi konuştuk. Hamdolsun Çökekler'imize de elimizden gelen katkıyı sunduğumuzu mahalle sakinlerimizin güzel yorumlarından alabiliyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Çökekler'imize de müjdemiz olsun. Karaköy mahallemizle birlikte bir sosyal tesise kavuşmuş olacaklar, hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.