USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Işıksu: Adapazarı için yola devam

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Birlikte bereket var. Günün her anını kıymetli hemşehrilerimizle birlikte yaşıyor, daha güzel yarınlar için birlikte gayret ediyoruz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Birbirimize daha sıkı kenetlenerek şehrimize hayırlı hizmetlerimizi sürdürebilmeyi bizlere nasip eylesin. Hep birlikte gayrete, çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam.” dedi.

Işıksu: Adapazarı için yola devam - Sayfa 1

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Işıksu: Adapazarı için yola devam - Sayfa 2

Başkan Işıksu’ya programlarda AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili eşlik ediyor.  

Işıksu: Adapazarı için yola devam - Sayfa 3

Yeni Camii’nde sabah namazı sonrası Kızılay programı ile başlayan programlar, akşam Orhan Camii’nde Miraç Kandili programı ile tamamlandı. 

Işıksu: Adapazarı için yola devam - Sayfa 4

Gazi dernekleri ziyareti, kandil ikram programları ve esnaf ziyaretlerine AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık katılırken, akşam Orhan Camii’nde gerçekleştirilen Miraç Kandili programına AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, AK Parti İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve MHP İlçe Başkanı Recep Usta ile teşkilat mensupları iştirak etti.