USD 32,86
EUR 35,19
ALTIN 2.448,71
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Işıksu: Adapazarı İçin Yola Devam

Adapazarı Belediyesi Şubat meclisinde konuşan Başkan Mutlu Işıksu, “Dersimize hep iyi çalıştık. Kaliteli, nitelikli ve büyük işler yapmayı, gerçek belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemek için hep sahada olmayı sürdüreceğiz. Hep birlikte, Adapazarı için çok çalışmaya, gayrete, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam.” dedi.

Işıksu: Adapazarı İçin Yola Devam - Sayfa 1

Adapazarı Meclisi Toplandı

Adapazarı Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı, Başkan Mutlu Işıksu’nun başkanlığında dört (4) maddelik gündemle gerçekleştirildi. CHP Adapazarı Meclis Üyesi Haluk Akbay’ın istifasının ardından meclis üyesi olan CHP’li meclis üyesi Haldun Demetoğlu’nun selamlama konuşması ile başlayan gündem dışı konuşmalarda AK Parti’li meclis üyeleri Reşit Yazıcı ve Mehmet Yılmaz ile MHP’li meclis üyesi Erbay Kayatürk söz aldı.

Işıksu: Adapazarı İçin Yola Devam - Sayfa 2

Işıksu’ya Meclis Tebriği

Reşit Yazıcı yaptığı gündem dışı konuşmasına Başkan Mutlu Işıksu’yu tebrik ederek başladı. Çalışma döneminde engelsiz bir yaşam için büyük gayret ettiğini vurgulayan Yazıcı, Başkan Işıksu’nun engelli bireylere yönelik yoğun hassasiyetinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek tebrik etti. Başkan Işıksu da AK Parti’li meclis üyesi Yazıcı’nın çok gayretli çalışmalar yaptığını vurgulayarak teşekkür etti. AK Parti’li meclis üyesi Mehmet Yılmaz da yaptığı konuşmada, Başkan Işıksu’yu tebrik ederek seçim sonucunun başarılı olması temennisinde bulundu. MHP’li meclis üyesi Erbay Kayatürk ise Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkanı olarak belirlenen Başkan Mutlu Işıksu’yu tebrik ve takdir ettikleri belirterek seçim döneminde başarılar diledi.

Işıksu: Adapazarı İçin Yola Devam - Sayfa 3

Başkan Işıksu’dan Destek Teşekkürü

Başkan Mutlu Işıksu konuşmasına meclis üyelerine teşekkür ederek başladı ve şu ifadeleri kullandı: “Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensip ve takdirleri için AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz, MHP Grup Başkanvekilimiz Levent Bülbül, KEFEK Komisyonu Başkanımız Çiğdem Erdoğan, Milletvekillerimiz Lütfi Bayraktar, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya’ya, Cumhur İttifakımızın İl ve İlçe Başkanlarına, kıymetli meclisimize ve bizlerle gönüldaş olan herkese destekleri için kalbi şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Işıksu: Adapazarı İçin Yola Devam - Sayfa 4

Işıksu: 112 Proje Hayat Verdik

Seçim atmosferine girdiklerini belirten, hep sahada olduklarının altını çizen Başkan Mutlu Işıksu, “Biz her zaman istişareye çok önem verdik. Dersimize hep iyi çalıştık. Kaliteli, nitelikli ve büyük işler yapmaya, gerçek belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemek için hep sahada olmaya devam edeceğiz. Herkesin destek olduğu 112 projemize hayat verdik. Hepsi Adapazarı’mıza çok yakışan projeler. Sevdalısı olduğumuz Adapazarı için çok çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.