USD 33,04
EUR 36,01
ALTIN 2.582,08
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

İNCİ VE IŞIKSU 15 TEMMUZ CAMİLİ’DE

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci ile birlikte 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu; belediye çalışmalarını inceledi, Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı merhum Fikri Arslan’ın isminin verildiği sokakta mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Işıksu, “Yenikent, bizim göz bebeğimiz. Vefamızla, gayretimizle hizmetlerimiz artarak devam edecek.” dedi.

İNCİ VE IŞIKSU 15 TEMMUZ CAMİLİ’DE - Sayfa 1

İnci’den Işıksu’ya Tebrik

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile birlikte 15 Temmuz Camili Mahallesi’ndeydi. 

İNCİ VE IŞIKSU 15 TEMMUZ CAMİLİ’DE - Sayfa 2

Sabah namazını 15 Temmuz Camii’nde kılan ve cemaatle bir araya gelen, Adapazarı Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 15 Temmuz Camili Yeni Muhtarlık Binası ile Karaman ve 15 Temmuz Camili mahallelerinin ortak noktasında inşa edilen ve her iki mahalle sakinlerinin ortak kullanımına sunulacak 15 Temmuz Camili-Karaman Pazar Yeri’ndeki açılış hazırlıklarını inceleyen İnci ve Işıksu, Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı merhum Fikri Arslan’ın Adapazarı Belediyesi Meclisi kararıyla isminin verildiği sokakta, Arslan ailesi ve sokak sakinleriyle bir araya geldi. Milletvekili İnci, gerçekleştirilen çalışmalar ve vefalı hizmeti için Işıksu’yu tebrik etti.

İNCİ VE IŞIKSU 15 TEMMUZ CAMİLİ’DE - Sayfa 3

Yenikent Bizim Göz Bebeğimiz

Yenikent Bölgesi’nde önemli çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Işıksu, ziyaret programını değerlendirerek, “Kıymetli Milletvekilimiz Ali İnci ve İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ile birlikte değerli hemşehrilerimizle buluştuk, kendilerine teşekkür ediyorum. Yenikent, bizim göz bebeğimiz. Bölgemizdeki mahallelerimizin ihtiyaçlarını gideren, insan odaklı çok çalışmamız oldu. 

İNCİ VE IŞIKSU 15 TEMMUZ CAMİLİ’DE - Sayfa 4

Mahallemi Güzelleştiriyorum, Çocuk Hakları Sokağı ve Çocuk Hakları Adası, Kreş ve Gündüz Bakımevi, Sıfır Atık, 15 Temmuz Camili Yeni Muhtarlık Binası olmak üzere birçok proje ve çalışmayı hayata geçirdik. 15 Temmuz Camili-Karaman Pazar Yeri’ni tamamladık, açılışa hazırlıyoruz, Adapazarı’mıza çok yakıştı. Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikri Arslan ağabeyimiz Yenikent Bölgemizin sevilen isimlerindendi, Rabbim rahmet eylesin. Fikri Arslan Sokak için meclis kararı almıştık.  Arslan Ailemizle Fikri Arslan Sokak'ta buluştuk. Vefamızla, gayretimizle hizmetlerimiz artarak devam edecek. Muhabbetimiz hep daim olsun, güzellikler hep bizimle olsun inşallah. Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı.