USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

İnci: Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer, hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve teşkilat mensupları ile birlikte vatandaşlarla buluşan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, “Gönülden gönüle kurduğumuz köprüleri kuvvetlendirmeye devam ediyoruz. AK Parti, vefa demektir. Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer, hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız.” dedi.

İnci: Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer,  hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız - Sayfa 1

AK Parti, tüm teşkilatları, milletvekili adayları ve belediye başkanları ile saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İnci: Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer,  hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız - Sayfa 2

Adapazarı seçim programı kapsamında, milletvekili adayı Ali İnci, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile yoğun bir program gerçekleştirdi, vatandaşlarla buluştu. Ali İnci, şehir merkezindeki çarşı, iş hanı ve pasajlarda esnafı ziyaret etti; AK Parti’de daha önce görev alan teşkilat mensupları ile buluştu; Ozanlar Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’ni gezdi, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

İnci: Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer,  hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız - Sayfa 3

14 Mayıs seçimlerinden güçlü bir zaferle ayrılacaklarına dair inancını paylaşan Ali İnci, “Gönülden gönüle kurduğumuz köprüleri kuvvetlendirmeye devam ediyoruz. Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer, hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız. AK Parti, vefa demektir, beraberlik demektir, hep birlikte Türkiye olmak demektir. Hep birlikte doğru adımlarla yola devam ederek 14 Mayıs’ta seçimlerden güçlü bir zaferle ayrılacağız.” ifadelerini kullandı.

İnci: Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer,  hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız - Sayfa 4

AK Parti Milletvekili Adayı Ali İnci ile gerçekleştirdikleri Adapazarı seçim programını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Şehrin kalbi Adapazarı'mızın her noktasında hemşehrilerimizle buluşmayı sürdürüyoruz. Sakarya Milletvekili Adayımız Ali İnci ile birlikte bereketli bir gün geçirdik, esnafımızla hasbihal ettik, hemşehrilerimizle her şeyi konuştuk. AK Kadrolar olarak güven ve istikrarla doğru adımlarla yola devam edecek, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedeflerimizi bir bir hayata geçirmeyi sürdüreceğiz inşaallah. Biz hazırız, milletimiz hazır, Adapazarı hazır.” diye konuştu.