USD 32,77
EUR 35,09
ALTIN 2.457,99
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

İnci: Sakarya’ya helal olsun dedirteceğiz!

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, “Sakarya’mız için, gençliğimiz için, şehrimiz için, eğitimimiz ve yaşam standartlarımız için gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin tereddüttü olmasın” dedi.

İnci: Sakarya’ya helal olsun dedirteceğiz! - Sayfa 1

DUR DURAK BİLMİYOR

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları 16 ilçede gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci de şehri karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelerek Türkiye Yüzyılı’nı anlatıyor. İnci, ziyaret ettiği vatandaşlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını iletirken, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye, dünya ve Sakarya için öneminden bahsediyor.

İnci: Sakarya’ya helal olsun dedirteceğiz! - Sayfa 2

SAKARYA CUMHURBAŞKANININ ARKASINDA

Sahada vatandaşların kendilerine ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik desteklerini yakinen gördüklerini ifade eden Ali İnci, “Bir dünya liderinin ardında siyaset yapmak bizler için büyük bir gururdur. Sakarya’mızın dört bir yanında insanlarımız Sayın Cumhurbaşkanımıza bizler aracılığı ile teşekkür ediyor ve özel olarak dualarını gönderdiklerini ifade ediyor. Milletimiz kendisine hizmet edenin, kendisini sevenin ve gönül siyaseti yapanın farkındadır. Sakarya Cumhurbaşkanının arkasında, davasının yanındadır” dedi.

İnci: Sakarya’ya helal olsun dedirteceğiz! - Sayfa 3

SAKARYA’YA HELAL OLSUN DEDİRTECEĞİZ

Uzun yıllar devam eden siyasi hayatının tecrübesini milletvekili olarak Sakarya için kullanacağını ifade eden İnci, “4 dönem belediye başkanlığına seçildim. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Yerel yönetimleri konusunda Türkiye’de neler yapıldığını hangi imkânlar olduğunu biliyoruz. Yerel yönetimlerimizle, büyükşehir belediyemizle işbirliği halinde çalışmaları gerçekleştireceğiz. Yarın seçimden sonra biz bu AK Parti milletvekillerine oy verdik ama helal olsun onlara dedirtecek çalışmaları hayata geçireceğiz. Sakarya’da milletvekillerimizle takım oyunu içinde şehrimize hizmet edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

İnci: Sakarya’ya helal olsun dedirteceğiz! - Sayfa 4

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

İnci Sakarya’da dev yatırımların devam ettiğini ve 14 Mayıs sonrasında da devam edeceğini vurgulayarak son olarak şunları kaydetti: “Tüm ilçelerde hastanelerimiz yapıldı. Okullarımız yapıldı. Ben öğretmenim. 45 kişilik sınıflarda ders yaptığımı biliyorum. Şimdi böyle değil. Okul ve hastaneleri de yapmaya devam ediyoruz. Biz Sakarya için çok çalışacağız. Biz gittiğimiz her yerde oyum Erdoğan’a oyum AK Parti’ye diyoruz. Sakarya’mız için, gençliğimiz için, şehrimiz için, eğitimimiz ve yaşam standartlarımız için gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin tereddüttü olmasın. Sakarya’yı daha da ileri doğru taşıyacağız. Bizden öncekilerin gayretlerine şahidiz biz şimdi bu gayreti daha da ileri taşımak için elimizden geleni yapacağız.”