USD 18,84
EUR 20,21
ALTIN 1.131,16
BIST100 4.930
İHBAR hattı 0552 642 79 79

'Her An Hazır, Hep Hazırız'

AK Parti Adapazarı teşkilat çalışmaları kapsamında 19 mahalle temsilcisiyle buluşan, Mahmudiye Mahallesi sakinlerini ziyaret eden Başkan Mutlu Işıksu, “Bizimkisi bir aşk hikayesi. AK Parti, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, çalışkanlığın adresidir. Biz, Her An Hazır, Hep Hazırız. Şehrin kalbi Adapazarı'mız için aşkla çalışmaya, her mahallemizde etkin hizmetler sunmaya devam.” dedi.

'Her An Hazır, Hep Hazırız' - Sayfa 1

Işıksu Mahalle Buluşmalarında

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, mahalle buluşmalarını ve teşkilat toplantılarını aralıksız sürdürüyor.

'Her An Hazır, Hep Hazırız' - Sayfa 2

Işıksu, son olarak Mahmudiye mahalle sakinleri ile buluştu; AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilat çalışmaları kapsamında 19 mahalle temsilcisiyle bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.

'Her An Hazır, Hep Hazırız' - Sayfa 3

Başkan Mutlu Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, AK Parti İl Başkanlığı Adapazarı Koordinatörü Yavuz Korkmaz ve meclis üyeleri Besim Kıratlı, Can Dağabakan ve Metin Müftüoğlu eşlik etti.

'Her An Hazır, Hep Hazırız' - Sayfa 4

AK Parti Kardeşliğin Adresidir

Şehrin kalbi Adapazarı’nın her mahallesinde etkin hizmetler sunduklarının altını çizen Başkan Mutlu Işıksu, “Bizimkisi bir aşk hikayesi. Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolculuğundan ilhamla durmaksızın çalışıyor ve hamdolsun milletimize güzel hizmetler sunmanın onurunu da hep birlikte yaşıyoruz. AK Parti, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, çalışkanlığın adresidir. Biz, her an hazır, hep hazırız. Her mahallemize güzel haberlerle gelmeye, sözlerimizi tutmaya devam.” ifadelerini kullandı.