USD 18,47
EUR 17,85
ALTIN 974,10
BIST100 3.285
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Hentbol takımına coşkulu karşılama

Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Aydın Gürdamar Ortaokulu’nda bir söyleşiye katıldı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programda, teknik heyet ve sporcular öğrencilerin sorularına cevap verdi.

Hentbol takımına coşkulu karşılama - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Aydın Gürdamar Ortaokulu’nda bir söyleşi gerçekleştirdi. 

1 10
Hentbol takımına coşkulu karşılama - Sayfa 2

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programa, Sportif Direktör Burçin Albayrak, Baş Antrenör Mehmet Fatih Işık, Yardımcı Antrenörler Tevfik Karagözoğlu ve Metin Güner katılırken, oyunculardan ise takım kaptanı Taner Günay, Emre Gümüştaş, Sadık Emre Herseklioğlu ve Mohammed Miri yer aldı. Öğrencilerin sorularını cevaplayan teknik heyet ve sporcular, programın sonunda miniklere hediye edilen atkılara tek tek imza attı. Hentbol ve spora dair her şeyin konuşulduğu söyleşinin Müdür Yardımcısı Muharrem Aktulan tarafından çiçek takdim edildi.

2 10
Hentbol takımına coşkulu karşılama - Sayfa 3

İyi bir sporcu olmak için tüm parçaları doğru kullanmalısınız

Söyleşide öğrencilere tavsiyelerde bulunan Baş Antrenör Mehmet Fatih Işık, profesyonel bir sporcu olmanın yollarına vurgu yaparak şunları söyledi; “Her şeyden önce bizleri coşkulu bir şekilde karşıladığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Spor konusunda düzenlenen böylesi program ve söyleşilerin çok önemli olduğuna inanıyorum. İyi bir sporcu olabilmenin en önemli yollarından birinin iletişim gücünden geçtiğine inananlardanım.

3 10
Hentbol takımına coşkulu karşılama - Sayfa 4

Dolayısıyla profesyonel sporcularla sağlanan güçlü bir iletişimin, sizlerin gelecekte iyi bir sporcu olma yolunda önemli bir adım olacağını düşünüyorum. Hayatımızda her noktada olduğu gibi sporda da disiplin ve söylenileni uygulama konusu hayati bir önem taşır. Gelecekte iyi bir sporcu olmak istiyorsanız, kesinlikle disiplinli bir hayat seçmeli ve en önemlisi de özellikle beden eğitimi hocalarınızın tavsiyelerine sıkı sıkı uymalısınız.

4 10