USD 32,87
EUR 35,67
ALTIN 2.550,37
BIST100 11.038
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“Hendek’te zafer Cumhur İttifakı’nın olacak”

Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ilçe ziyaretlerine Hendek ile devam etti. Hendek’te bir dizi programlara katılan Başkan Adayı Alemdar, “Teşkilatlarımızda muhteşem bir enerji gördüm. Birçok alanda önemli potansiyele sahip olan ilçemizi, yeni dönemde gerçekleştireceğimiz projelerle hak ettiği noktaya getireceğiz. 31 Mart’ta da ilçemizin güçlü teşkilatlarıyla Cumhur İttifakına en büyük desteği vereceğine inanıyorum” dedi.

“Hendek’te zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, güne Hendek ziyaretiyle başladı. AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı’nı İl Başkanı Yunus Tever, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün ile birlikte ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar’ı İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve teşkilat üyeleri karşıladı.

“Hendek’te zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” - Sayfa 2

Başkan Adayı Alemdar, “Bugün Sakarya’mız için oldukça stratejik bir konumda olan Hendek ilçemizdeyiz. Birçok alanda önemli potansiyele sahip olan ilçemizi, yeni dönemde gerçekleştireceğimiz projelerle hak ettiği noktaya getireceğiz. Bugüne kadar Hendek Cumhur İttifakı’na çok güçlü bir destek verdi. Böylesine coşkulu bir karşılamaya baktığımda Hendek ilçemizin kararını verdiğini söyleyebilirim.31 Mart’ta da ilçemizin güçlü teşkilatlarıyla Cumhur İttifakına en büyük desteği vereceğine inanıyorum. Ben bu vesile ile bizleri bugün burada yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Adayı Alemdar, İl Başkanı Tever, Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Turan, İlçe Başkanı Baykal ile birlikte ilçe kadın kolları ile toplantı gerçekleştirdi. Kadın kollarını 31 Mart’a kadar kapı kapı dolaşmaya davet etti.

“Hendek’te zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” - Sayfa 3

Buluşmada konuşan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Hepimiz çok iyi biliyoruz ki 31 Mart seçimleri gerek ülkemiz gerekse Sakarya için oldukça önem arz ediyor. Bizler Sakarya olarak hamdolsun Cumhur İttifakı’na gereken desteği gösterdik. İnanıyorum ki 31 Mart’ta da tüm Sakarya olarak gereken desteği vereceğiz. İnşallah Cumhur İttifakını Sakarya’da 16 ilçede buluşturacağız” şeklinde konuştu.

“Hendek’te zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” - Sayfa 4

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ise, “Adayımızı karşılamaktan, misafir etmekten onur duyduk. Yusuf başkanımız Sakarya’da efsane bir belediyecidir. Şimdi ise Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile bayrağı daha da ileri taşıyacak. Bizler de 31 Mart’ta Hendek olarak kendisine en büyük desteği vereceğiz” dedi.