USD 23,38
EUR 25,15
ALTIN 1.474,46
BIST100 5.626
İHBAR hattı 0552 642 79 79

HENDEK’TE 19 MAYIS GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ İLE KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Hendek Kaymakamlığı önünden Cumhuriyet Meydanına kadar süren Gençlik Yürüyüşü ile başladı. Yürüyüşün ardından kutlamalar Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ile devam edip, Yeni Spor Salonunda son buldu.

HENDEK’TE 19 MAYIS GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ İLE KUTLANDI - Sayfa 1

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları İlçe Protokolü, Öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla Gençlik Yürüyüşüyle başladı.

HENDEK’TE 19 MAYIS GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ İLE KUTLANDI - Sayfa 2

Hendek Kaymakamlığı önünde toplanan İlçe protokolü, öğretmen ve öğrencilerden oluşan kortej, Muammer Sencer Caddesi istikametinden Cumhuriyet Meydanına kadar Dev Türk Bayrağı ve Atatürk Bayrağı eşliğinde yürüyerek halkı selamladı. Gençlik Yürüyüşü vatandaşlar tarafından büyük beğeni aldı.

HENDEK’TE 19 MAYIS GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ İLE KUTLANDI - Sayfa 3

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen Çelenk sunma törenine Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez, Hendek İlçe Emniyet Müdürü vekili Serkan Duran, Hendek İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Süleyman Sercan Candan, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Askeri erkan, Bürokratlar, Daire müdürleri, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Muhtarlar, Okul müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı. Hendek İlçe Gençlik ve Spor Müdürünün anıta çelenk sunmasının ardından törende saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı okunarak Cumhuriyet Meydanındaki tören son buldu.

HENDEK’TE 19 MAYIS GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ İLE KUTLANDI - Sayfa 4

Cumhuriyet Meydanındaki çelenk sunma töreni sonrası İlçe protokolü ve vatandaşlar Hendek Yeni Spor Salonunda düzenlenen etkinliklere katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlikte Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu halkı selamladı.