USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“Hendek’e inanıyor ve güveniyoruz”

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hendek’te düzenlenen esnaf buluşmasına katıldı. Alemdar, “Yeni dönemde şehre ve hemşehrilerime sahip çıkarak onların problemlerini çözen, yarınlarının en güzel şekilde inşa edilmesi için gereken hizmetleri yapan bir vizyonla hareket edeceğiz. Şehrimizin kendine özgü ruhuna ve kimliğine uygun politikalar üreteceğiz. Hendek’e inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

“Hendek’e inanıyor ve güveniyoruz” - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hendek Başpınar mahallesinde düzenlenen esnaf buluşmasına katıldı. Programa MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer İbrahimbaş, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar ve esnaflar katıldı.

“Hendek’e inanıyor ve güveniyoruz” - Sayfa 2

Daha iyisini yapmak için çalışacağız

Programda konuşan Hendek Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, “13 yaşında esnaflığa başladım. Pazarcılık yaptım. Aynı zamanda tahsilimi de beraber yürüttüm. Birçoğunuzla hukukumuz var. Allah nasip etti sizin desteklerinizle Hendek ilçemize başkan oldum. Hendek’te çok önemli hizmetleri hayata geçirdik. Daha iyisini yapmak için çalışıyoruz” dedi  .

“Hendek’e inanıyor ve güveniyoruz” - Sayfa 3

31 Mart’ta Sakarya’yı lider yapacağız

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ise, “Hendek’te çok daha güzel işler yapacağız. Hendek’in arkasında Cumhur İttifakı var. İnşallah Yusuf Başkanımızla beraber hem ilçemizde hem de şehrimizde daha güzel projeleri, hizmetleri göreceğiz. Cumhur İttifakı olarak bizler şehrimizde 31 Mart’ta 17-0’ı hedefliyoruz. İnşallah sizlerin de destekleriyle bu hedefimizi başarırız ve Sakarya’mızı 30 büyükşehir içinde en çok oyu alan şehir yaparak birinci sıraya yazarız” ifadelerini kullandı.

“Hendek’e inanıyor ve güveniyoruz” - Sayfa 4

Bizim beraberliğimiz şahsi menfaatlerin dışındadır

Konuşmasında birlik vurgusu yapan MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, “Büyük bir güvenle tamamen nezaket çerçevesinde büyük bir birlikteliği sizlerin sayesinde yürütüyoruz. 15 Temmuz hain darbesinden sonra bizler devletimizin bekası için Cumhur İttifakı’nı kurduk. Bizim beraberliğimiz samimidir. Diğerleri gibi makam mevki koltuk ortaklığı değildir. Bizde MHP şöyle istedi AK Parti böyle istedi diye bir söylem olmaz. Bizim birlikteliğimiz beraberliğimiz şahsi çıkarları menfaatleri içermez. Biz Türkiye Cumhuriyeti menfaati üzerinde bir menfaati tanımadık tanımayacağız” şeklinde konuştu.