USD 18,48
EUR 17,81
ALTIN 972,29
BIST100 3.290
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Havva ve Yasir dünyaevine girdi

Havva Haldızoğlu ve Yasir Çakır çifti dünyaevine girdi. Düğüne birçok siyasi isim katıldı.

Havva ve Yasir dünyaevine girdi - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Haldızoğlu ve Zekiye Haldızoğlu’nun kızları Havva Haldızoğlu ile, Etem Çakır ve Hatice Çakır’ın oğulları Yasir Çakır dünyaevine girdi.

 

1 6
Havva ve Yasir dünyaevine girdi - Sayfa 2

Düğün bu akşam (23 Eylül Cuma) Beyaz Kelebek Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

 

2 6
Havva ve Yasir dünyaevine girdi - Sayfa 3

Genç çiftin nikah şahitliklerini, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Grup Anadolu Medya Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Uzunoğlu ve Adayorum İmtiyaz Sahibi Beşir Beşiroğlu yaptı.

 

3 6
Havva ve Yasir dünyaevine girdi - Sayfa 4

Düğüne ayrıca Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Bilim Sanayi ve Teknoloji Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ile birlikte çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve işadamı katıldı.

 

4 6