USD 19,02
EUR 20,41
ALTIN 1.210,42
BIST100 4.975
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Günlük burç yorumları: 17 Mart 2023 Cuma

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Günlük burç yorumları: 17 Mart 2023 Cuma - Sayfa 1

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, günün ilk yarısında partnerinle iletişimin ve görüşmelerin yoğun olabilir. Aynı zamanda çocuğunun eğitimiyle alakalı da birtakım gündemlerin olabilir. Gün içinde çocuğunun sağlığı, partnerinle ilişkin ya da finansal konularınla ilgili bazı streslerin de olabilir. Akşam saatlerinde ise ailen, evin ve gayrimenkul konuları senin için öne çıkıyor. Aile bireyleri ile ilişkilerinde anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Bugün, Venüs'ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem ikili ilişkilerin, özel hayatın ve evliliğin senin için ön planda olacaktır.

Günlük burç yorumları: 17 Mart 2023 Cuma - Sayfa 2

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, günün ilk yarısında sağlığınla ya da finansal konularınla ilgili bazı gündemlerin olabilir ve görüşmeler yapabilirsin. Ödemeler, borçlar, bankalar ve vergiişleriyle ilgili stresler ya da solunum yolları ile ilgili hassasiyetler yaşaman da mümkün. Kardeşlerinle ya da sosyal çevrendeki kişilerle alakalı birtakım gündemlerin de olabilir. Akşam saatlerinde ise ikili ilişkilerin, evliliğin, özel  hayatın senin için öne çıkıyor. Bugün, Venüs'ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem işin, kariyerin, toplumsal statün ve kazançların senin için ön planda olacaktır.

Günlük burç yorumları: 17 Mart 2023 Cuma - Sayfa 3

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, günün ilk yarısında özel hayatınla ya da kariyerinle ilgili gündemlerin olabilir ve görüşmeler yapabilirsin. İş görüşmeleri, anlaşmalar, sözleşmeler ve danışmanlıklarla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Aynı zamanda çocuğunla veyahut aşk hayatınla ilgili üzerinde bir baskı hissedebilirsin. Akşam saatlerinde ise işin, sorumlulukların ve sağlığın senin için ön plana çıkıyor. Yurt dışıyla, yayıncılıkla ya da uzaktaki tanıdıklarınla ilgili birtakım görüşmeler gerçekleştirebilirsin. Bugün, Venüs'ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem seyahat, eğitim ve hukuki konular senin için ön plana çıkacaktır.

Günlük burç yorumları: 17 Mart 2023 Cuma - Sayfa 4

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, günün ilk yarısında sosyal çevrendeki kişilerle görüşebilir, haberleşebilirsin. Uzakta yaşayan ya da uzak tanıdıklarınla bir araya gelmen ya da onlardan haber alman da mümkün. Parasal konularla, yayıncılıkla, hukuki konularla, eğitimle ya da seyahatle alakalı önemli görüşmeler yapabilirsin. Maddi konularla ilgili de birtakım görüşmeler yapabilir fakat uzlaşamayabilirsin ve üzerinde baskı hissedebilirsin. Akşam saatlerinde ise sosyal hayatın aktif olabilir. Bugün, Venüs'ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem gerek sosyal ve özel ilişkilerin, gerekse maddi konularınla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsin.