USD 13,45
EUR 15,26
ALTIN 792,30
BIST100 2.011
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Gölya Tabiat Parkını bisikletle gezdiler

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Arifiye'de ki Gölya Tabiat Parkını ziyaret etti. Başkan Yüce ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, parkı dört tekerlekli bisikletle gezdi.

Gölya Tabiat Parkını bisikletle gezdiler
15 Ocak 2022 | 17:17
Son Güncelleme:

Arifiye Belediyesinin hizmete açtığı Adapazarı şehir merkezine 7 km. mesafede Karaaptiler Mahallesi Sakarya Nehri kıyısında 400 Dönüm alana kurulan, yüz elli dönümü göl olan gezilmesi ve görülmesi gereken müthiş bir tabiat ve kuş cenneti parkı Arifiye Gölya Tabiat Parkı vatandaşlarca ilgi görmeye devam ediyor.

SOSYAL ALANLAR

2 km. yürüyüş ve bisiklet yolu, kır düğün salonu, kır lokantası ve çay bahçesi. Günlük ihtiyaçları karşılayacak büfe, mangal alanları, spor alanları, seyir terası, balık tutma alanları, kaz-ördek ve manda adası, kümes ve bakılabilir hayvanlardan oluşan hayvanat bahçesi bulunuyor.

YÜCE VE KARAKULLUKÇU GEZDİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Arifiye Belediyesi’nin iddialı projelerinden Gölya Tabiat Parkı’nda incelemede bulundu. Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen incelemede, Yüce parkta bulunan evcil hayvanlarla ilgilendi.

Ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Yüce; "Arifiye Belediye Başkanımız ile Arifiye Belediyesi tarafından ilçemize kazandırılan Gölya Tabiat Parkını ziyaret ettik. ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını dilerim" dedi.