USD 31,38
EUR 34,05
ALTIN 2.100,98
BIST100 9.097
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Gökçeler Mahallesi’nde yollar yenilendi

Gökçeler Mahallesi’nde Akyazı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tamamlandı ve mahallenin yolları yenilendi.

Gökçeler Mahallesi’nde yollar yenilendi - Sayfa 1

Akyazı Belediyesi tarafından ilçede sürdürülen asfalt çalışmaları yılın son günlerinde de aralıksız olarak devam ediyor. 

Gökçeler Mahallesi’nde yollar yenilendi - Sayfa 2

Belediye ekipleri son olarak Gökçeler Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını tamamladı ve mahallenin yollarını yeni görünümüne kavuşturdu. 

Gökçeler Mahallesi’nde yollar yenilendi - Sayfa 3

2023 yılı asfalt programı dahilinde çalışmalarını sürdüren ekipler bugüne kadar; Düzyazı, Küçücek, Osmanbey, Seyfeler, Topağaç, Altındere Gündoğan, Yuvalak, Altındere Osmanağa, Salihiye, Batakköy, Altındere Cumhuriyet, Gazi Süleymanpaşa, Yeni Mahalle, İnönü ve Yunus Emre Mahallelerinde asfalt serimi gerçekleştirdi.

Gökçeler Mahallesi’nde yollar yenilendi - Sayfa 4

AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve ilçe yöneticileri ile birlikte Gökçeler Mahallesi’ni ziyaret eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı için birlik ve beraberlik içerisinde çok çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. Gökçeler Mahallesi’nin yollarının baştan sona yenilendiğini belirten Soykan, “ Tüm mahallelerimizdeki ihtiyaçları biliyor ve imkanlarımız dahilinde her birinin çözümü için çalışıyoruz. Gökçeler Mahallemizin uzun süredir beklediği asfalt çalışmasını arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ile tamamladık. Hayırlı olsun” dedi.