USD 32,86
EUR 35,21
ALTIN 2.452,07
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Genç Atölye’de Tarih ve Kültür Dolu Bir Gün

Büyükşehir Belediyesi, Genç Atölye eğitimleri kapsamında geziler devam ediyor. Gençlerin gezerek öğrenmelerini amaçlayan programlarda, alanında uzman akademisyen ve eğitmenler ile birlikte tarihi ve kültürel geziler düzenleniyor.

Genç Atölye’de Tarih ve Kültür Dolu Bir Gün - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Genç Atölye, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da doludizgin devam ediyor. 

Genç Atölye’de Tarih ve Kültür Dolu Bir Gün - Sayfa 2

Çeşitli konferans ve gezilerle 15-21 yaş aralığındaki gençlere hitap eden programlarda, gençlerin en fazla ilgisini çeken gezi programları bu yıl da ilgi odağı oldu. 

Genç Atölye’de Tarih ve Kültür Dolu Bir Gün - Sayfa 3

Her hafta farklı bir etkinlik ve gezinin düzenlendiği programlarda 18-20 Temmuz tarihlerinde 3 gün boyunca farklı bölgelere geziler düzenlendi. Her hafta çeşitli etkinlik ve gezi programlarıyla devam edecek olan Genç Atölye, 18 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Genç Atölye’de Tarih ve Kültür Dolu Bir Gün - Sayfa 4

Alanında uzman akademisyen ve eğitmenler ile birlikte düzenlenen programların ilk adresi Sapanca oldu. 18 Temmuz Salı günü gerçekleştirilen gezide, Doğa Tutkunları Atölyesi Erkan Kotan ve lider ekibi eşliğinde Yanık Vadisi Çatal Kayalar Parkurunda gerçekleştirildi.