USD 31,38
EUR 34,05
ALTIN 2.100,98
BIST100 9.097
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Fransız teknik adam açıkladı! Beşiktaş'tan ayrılmak istiyor

Beşiktaş'ın 27 yaşındaki sol beki Umut Meraş ile ilgili olarak eski hocası Paul Le Guen açıklamalarda bulundu ve oyuncunun Fransa'ya dönmek istediğini belirtti.

Fransız teknik adam açıkladı! Beşiktaş'tan ayrılmak istiyor
21 Ocak 2023 | 16:37
Son Güncelleme:

Umut Meraş'ın son durumu ile ilgili olarak eski hocası Paul Le Guen'den önemli açıklamalar geldi. Türkiye'ye geri döndükten sonra işler istediği gibi gitmeyen oyuncu için durum değerlendirmesi yapan Paul, ayrıca da Umut'u Fransız kulüplerine önerdi.

PAUL LE GUEN'DEN UMUT MERAŞ'A ÖVGÜ

Fransız teknik adam Paul Le Guen, Bursaspor altyapısından çıkardığı ve daha sonra Fransa'nın Le Havre takımına götürdüğü Umut Meraş'ı Fransız takımlarına önerdi. Umut'un Fransa'daki performansının çok iyi olduğuna dikkat çeken teknik adam, bu duruma göndermelerde bulundu.

KRİTİK DEĞERLENDİRME

Bir televizyon programına katılan ve burada açıklamalar yapan Paul, özellikle sol bek bulmanın ne kadar zor olduğundan bahsetti. İşte açıklamalardaki en önemli kısım.

"Türkiye'de Umut Meraş ile çalıştım. Potansiyeli vardı ve Fransa'ya getirdim, açıkçası burada iyi iş çıkardı. Hatta PSG'de bile oynayacak kapasitesi vardı. Şimdi ise İstanbul'da mutsuz, Fransa'ya dönmek istiyor. Değerlendirilebilecek bir oyuncu."