USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Esnaflar, Osman Çelik'i bağrına bastı

Seçim çalışmalarına hızlı bir giriş yapan ve tüm kesimlerden büyük bir teveccüh gören Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Çark Caddesi'nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Esnaflar, Osman Çelik'i bağrına bastı - Sayfa 1

Ziyarette Osman Çelik'i ağırlayan esnaflar, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerde destek sözü verdi. Ziyarette AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin ve teşkilat üyeleri de Çelik'e eşlik etti.

Esnaflar, Osman Çelik'i bağrına bastı - Sayfa 2

"Katılımcı Belediyecilik"

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Adayı Çelik, kentlerin gelişmesinde önemli rol oynayan esnaflarımızla yapılacak istişarenin önemine vurgu yaptı. Başkan Adayı Çelik, "Cazibesi her geçen gün artan ilçemizi, esnafımız ve vatandaşımızla birlikte geleceğe taşıyacağız. Serdivan'ın gelişimi esnafımızın da gelişmesi anlamına gelmektedir." dedi.

Esnaflar, Osman Çelik'i bağrına bastı - Sayfa 3

"Esnafın Desteği Gücümüze Güç Katıyor"

Çark Caddesi esnaflarına yaptığı ziyaret ile ilgili açıklama yapan Çelik, "Esnafımızdan aldığımız olumlu dönüşler gücümüze güç katıyor. Çark Caddemizin istihdama ve ekonomimize katkısı büyük. Bu anlamda projelerimizi esnafımızla birlikte gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedeflerimizi de ancak onların desteğiyle yapabiliriz." ifadelerini kullandı.