USD 8,55
EUR 10,07
ALTIN 495,49
BIST100 1.352
Bip BİP İletişim Hattı 0532 629 40 54

Erenler’de silah atan şahıslar yakalandı

Dün gece saat 01.15 sıralarında Erenler Yeni Mahallede'de silahla havaya çok sayıda ateş ederek kayıplara karışan şahıslar, polis ekiplerince yakalandı.

Erenler’de silah atan şahıslar yakalandı
22 Temmuz 2021 | 13:40
Son Güncelleme:

Alınan bilgiye göre, Erenler Yeni Mahalle'de gece saat 01.15 sıralarında kimliği belirlenemeyen kişiler, havaya ard arda ateş ederek mahallede korku saçtılar. Peşpeşe açılan ateş sonucunda uynanan mahalle sakinleri, ellerinde silahla havaya çok sayıda ateş açan kişileri görünce durumu polis ekiplerine bildirdi. Silahla ateş açan şahıslar ise mahalleden uzaklaştı.

İhbar üzerine gelen polis ekipleri, mahallede korku saçan şahısları yakalamak için çalışma başlatırken, çevrede yapılan aramada ise çok sayıda boş kovanlar bulundu. polis ekipleri, kamera kayıtları ve çevrede yaptıkları araştırmalar sonucunda olayı gerçekleştiren B.C., M.K. ve B.Y. isimli şahısları olay yerine yakın civarda yakaladı.

Ekipler olay yerinde yaptıkları incelemede B.C., M.K. ve B.Y. isimli şahısların olduğu araç içerisinde ve çevresinde yapılan aramalarda 3 adet tabanca ve bunlara ait 38 mermi ele geçirdi.

Yakalanan şahıslar ile ilgili adli tahkikatın devam ettiği bildirildi.