USD 33,03
EUR 36,00
ALTIN 2.579,60
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Erenler'de hizmete devam

Esnaf ve aile ziyaretlerini sürdüren Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “2023 yılı online anket sonuçlarına göre sorunların %79,84’ü kısa zaman içerisinde çözüldü” dedi.

Erenler'de hizmete devam - Sayfa 1

Erenler Belediyesi İletişim Merkezi (ERBİM) vatandaşlardan gelen talep ve şikayetleri anında değerlendirmeye alarak çözüm odaklı çalışmaya devam ediyor. 2023 yılı online anket sonuçlarına göre sorunların %79,84’ü kısa zaman içerisinde çözüldü.

Erenler'de hizmete devam - Sayfa 2

ONLİNE TAKİP

ERBİM hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Sistem ile vatandaşlarımız talep ve şikayetlerini kolayca iletiyor ve akabinde ekiplerimiz talep ve şikayetleri kendilerine sağlanan sistemden online şekilde görerek zaman kaybeden müdahalede bulunuyorlar” dedi.  

Erenler'de hizmete devam - Sayfa 3

ERBİM DEĞER KATIYOR

Başkan Şengül, “En başından beri ERBİM ile amacımız vatandaşımızın işini kolaylaştırmaktı. Hem vatandaşlarımızın işini kolaylaştırıyor, hem de daha çok veri ile sağlıklı şekilde analiz yapabiliyoruz. Başarıyı güncel teknolojiyle yakaladık ve kendimizi güncel tutmaya devam edeceğiz” dedi

Erenler'de hizmete devam - Sayfa 4

‘HIZ KESMEDEN DEVAM’

Başkan Şengül, “2023 yılında geride kalan süreci kapsamında online anket sonuçlarına göre sorunların %79,84’ü kısa zaman içerisinde çözüldü. Erenler’imiz için hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmaların Erenler’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.