USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

ERENLER’DE ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısında konuşan Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Küpçüler, Yeni ve Dilmen Mahallelerimizde altyapı çalışmaları devam ediyor” dedi.

ERENLER’DE ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR - Sayfa 1

Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısında Küpçüler, Yeni ve Dilmen Mahallelerinde devam eden alt ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, ilçe genelinde altyapı çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

ERENLER’DE ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR - Sayfa 2

KÜPÇÜLER

Başkan Şengül, “İlçemizi alt ve üstyapısı ile yenilemeye devam ediyoruz. Küpçüler ve Yeni Mahallelerimizde 1 cadde ve 32 sokağımızı kapsayan 13 Milyon TL değerindeki 1. Etap Altyapı çalışmalarımız kapsamında Küpçüler Mahallemizde Küpçüler Caddemiz ile birlikte 13 sokağımızda çalışmalar tamamlandı” dedi.

ERENLER’DE ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR - Sayfa 3

YENİ MAHALLE

Başkan Şengül, “Yeni Mahallemizde ise 19 sokağımızda başlattığımız çalışmalarımız kapsamında altyapı çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah en kısa zaman içerisinde çalışmalarımızı tamamlayacak ve yeni etaplara zaman kaybetmeden başlayacağız” dedi.

ERENLER’DE ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR - Sayfa 4

DİLMEN

Başkan Rahmi Şengül, “Dilmen Mahallemizin sorunlarını çözmeye ve daha güzel bir hale getirmek için çalışmalarımız sürüyor. 1. Etabında 26 sokak ve 2 caddemizi yenilediğimiz Dilmen Mahallemizde SASKİ ile birlikte 2. Etap çalışmalarımız devam ediyor. 2. Etap, 10 sokağımızı ve Mimar Sinan Caddemizi kapsıyor. SASKİ’nin altyapı çalışmalarını tamamlamasının ardından bizde 7 bin ton asfalt ile cadde ve sokaklarımızı yenileyeceğiz” dedi.