USD 32,86
EUR 35,22
ALTIN 2.452,24
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül: AK Parti Belediyeciliği birliğin simgesidir

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “AK Parti belediyeciliği, kuruluşundan bugüne kadar birliğin, beraberliğin, vatandaşa hizmetin ve gönül belediyeciliğinin simgesi olmuştur” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül: AK Parti Belediyeciliği birliğin simgesidir - Sayfa 1

Erenler Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Erenler Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, ilçe genelinde programlarına devam ediyor. Günün erken saatlerinde STK buluşmaları ve esnaf ziyaretleri ile başlayan programlar akabinde ev ve vefa ziyaretleri ile devam ederken akşamları kahvehane ziyaretleri ile sürüyor.

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül: AK Parti Belediyeciliği birliğin simgesidir - Sayfa 2

BİRLİK İÇERİSİNDE

Başkan Rahmi Şengül’e gerçekleşen programlarda AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer, SKM koordinatörleri, meclis üyeleri, parti yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları da eşlik ediyor.

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül: AK Parti Belediyeciliği birliğin simgesidir - Sayfa 3

‘PARTİMİZ BİRLİĞİN SİMGESİ’

Programlarda konuşan Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, “AK Parti belediyeciliği, kuruluşundan bugüne kadar birliğin, beraberliğin, vatandaşa hizmetin ve gönül belediyeciliğinin simgesi olmuştur” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül: AK Parti Belediyeciliği birliğin simgesidir - Sayfa 4

‘HAYALLERİMİZ VAR’

Başkan Şengül, “Bizim güzel Erenler’imiz için hayallerimiz var. İnşallah el ele, gönül gönüle hayallerimizi, projelerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirecek, milletimizin bize emaneti olan hizmet bayrağını daha yukarılara taşıyacağız” dedi.