USD 20,81
EUR 22,21
ALTIN 1.301,21
BIST100 4.951
İHBAR hattı 0552 642 79 79

'Erdoğan sevgisini geçici ittifaklar asla bozamayacak'

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, Geyve, Pamukova ve Sapanca’da seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

'Erdoğan sevgisini geçici ittifaklar asla bozamayacak' - Sayfa 1

14 Mayıs seçimleri öncesinde sahada adım atmadık yer bırakmayan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, son olarak Geyve, Pamukova ve Sapanca’yı ziyaret etti. Sapanca ilçesinde Rüstempaşa Mahallesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Bayraktar, Camicedit ve Çayiçi Mahallelerinde de vatandaşlarla bir araya geldi.

'Erdoğan sevgisini geçici ittifaklar asla bozamayacak' - Sayfa 2

Akşam yemeğinde Sapanca Tokatlılar Derneğinin misafiri olan Bayraktar, Geyve’de ise Pazar yeri esnafına hayırlı işler dileklerini iletirken ilçe merkezinde de esnafları ziyaret etti. Bayraktar son olarak ise Pamukova’da kahvehane buluşmalarına katıldı. Bayraktar’a ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanları ve belediye başkanları ile ilçe teşkilatı yöneticileri de yoğun katılım gösterdi.

'Erdoğan sevgisini geçici ittifaklar asla bozamayacak' - Sayfa 3

Sakarya’nın dört bir yanında vatandaşlarımızla bir araya gelerek 14 Mayıs seçimleri öncesinde Türkiye Yüzyılı’nı anlatıyoruz.

'Erdoğan sevgisini geçici ittifaklar asla bozamayacak' - Sayfa 4

Bu şehir AK Parti kurulduğu günden bu yana Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize en yüksek desteği her zaman vermiştir. Bugün de bu gerçek değişmeyecektir. Sakaryalı hemşehrilerimizin kalbindeki Erdoğan sevgisini bir takım masalarda kurulan geçici ittifaklar asla bozamayacaktır” dedi.