'Emanetçi' sahnede
Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinlikleri Sakarya Kent Konseyi Gençlik Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Emanetçi’ isimli oyun ile devam etti.
!['Emanetçi' sahnede - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/26/1-dik6.jpg)
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinlikleri Sakarya Kent Konseyi Gençlik Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Emanetçi’ isimli oyun ile devam etti.
!['Emanetçi' sahnede - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/26/2-ggqp.jpg)
Sosyal Gelişim Merkezi’nde Seçkin Bayramoğlu’nun yazdığı, yönettiği ve sahne aldığı gösteri izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.
!['Emanetçi' sahnede - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/26/3-jwrg.jpg)
Tiyatro gösteriminde ‘emanet’ kavramının önemine vurgulanırken, güvenilir bir insan olmayı ve emanete verilen değer gözler önüne serildi.