USD 18,53
EUR 18,21
ALTIN 990,23
BIST100 3.147
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Ekşi ve Yönetimi Ziyaretlerine Devam Ediyor

3 Ekim’de yapılacak olan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) organ seçimleri öncesinde 34. Meslek Komitesinden seçime girecek olan Murat Ekşi ve yönetim ekibi, üye ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Ekşi ve Yönetimi Ziyaretlerine Devam Ediyor - Sayfa 1

ÜYELERİ ZİYARET EDİYORLAR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’na (SATSO) bağlı Müteahhitlik Faaliyetinde bulunan firmaların oluşturduğu 34. Meslek Komitesinden geçtiğimiz haftalarda adaylığını açıklayan Murat Ekşi ve yönetim kurulu ekibi, üyelere yönelik ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

1 41
Ekşi ve Yönetimi Ziyaretlerine Devam Ediyor - Sayfa 2

Şükrü Kılıç, Enes Zengin, Hakan Arslan, Coşar Tok, Erdem Kamışoğlu, Kerem Gümrükçü, Serdar Karanfil, Ahmet Haldızoğlu ve Erdal Büyükkaya’dan oluşan yönetimi ile üye ziyaretlerine devam eden Murat Ekşi, gerçekleştirdiği ziyaretlerde üyelere yeni dönemdeki vizyonlarından ve hayata geçirmek istedikleri çalışmaları anlatıyor.

2 41
Ekşi ve Yönetimi Ziyaretlerine Devam Ediyor - Sayfa 3

ÜYELERİMİZİN SESİ OLMAK İSTİYORUZ

Tüm Sakarya’yı kapsayan ve sektörün ortak sesi olacak bir liste ile yola çıktıklarını ve üyelerden gördükleri desteğin de kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Ekşi, “Sakarya’mızda meslek gurubumuza bağlı üyelerimizle tek tek görüşerek kendilerine vizyonumuzdan ve projelerimizden bahsediyoruz.

3 41
Ekşi ve Yönetimi Ziyaretlerine Devam Ediyor - Sayfa 4

Biz tüm sektörün sorunlarını yakinen bilen insanlar olarak, bu sorunların çözüm yollarını ve ortak paydada buluşma hedefimizi herkese anlatıyoruz. Amacımız Sakarya’nın ve meslek gurubumuza bağlı üyelerimizin güçlü sesi olabilmek” dedi.

4 41