USD 19,01
EUR 20,38
ALTIN 1.209,45
BIST100 4.975
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Dizer: Türkiye'nin kaybedecek bir saniyesi bile yok!

AK Parti’den milletvekili aday adaylığı başvurusu yapan Akif Adnan Dizer, ANA TV’de yayınlanan “SEÇİM 2023” programında Safa Polat’ın sorularını cevapladı.

16 Mart 2023 | 21:49
Son Güncelleme:

HABERFOKUS / DAMLA ODABAŞ

Türkiye Gençlik Vakfı Sakarya eski İl Temsilcisi İş adamı Akif Adnan Dizer, dün AK Parti’den milletvekili aday adaylık başvurusunu yapmıştı. ANA TV’de ve 95.5 frekansında aynı anda yayınlanan “SEÇİM 2023” programına katılan Dizer: “Türkiye'nin kaybedecek bir saniyesi bile yok” diye konuştu,

“TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONU”
Dizer programda yaptığı açıklamada: “Bu toprakların, kimliğini korumak isteyen insanların iltica noktası, çatı adresi AK Parti’dir. Ömrümün sonuna kadar Türkiye yüzyılı vizyonu içerisinde kendime bir hedef koydum değerli işler yapmak istiyorum.” Dedi.

“TÜRKİYENİN KAYBEDECEK BİR SANİYESİ BİLE YOK”
AK Parti milletvekili aday adayı Akif Adnan Dizer programın devamında: “Verimli olmak istiyorum, gençlere, insanlara, arkadaşlarıma, çalışma arkadaşlarına kim varsa dokunabildiğim kadar insana dokunup onlara meşru ve haklı fayda vermek istiyorum. Türkiye'nin kaybedecek bir saniyesi bile yok, biz yarına ertelemeden bugün Türkiye için ne kadar katma değerli işler koyduğumuz hayati derecede önem taşıyor.” Şeklinde konuştu.

“BİR BANKAYA MÜDÜR BİLE ATAYAMAYIZ!”
“6 tane müdürünüz olsa ne yaparsınız? O birim nasıl ilerler?” diyen Dizer: “6'lı masa seçimi kazanırsa Türkiye bir bankaya müdür atayamayacak sisteme gider ve ülkeyi idare edemezler. AK Parti için vatandaşımıza hizmet etmiş bu partinin kuruluşundan bugüne çalışmalarını devam ettiren çok kıymetli isimlerimiz ve büyüklerimiz var, gönüllerine yatıyorsa, yapabileceğime inanıyorlarsa onların desteklerini istiyorum.” Dedi.