USD 32,40
EUR 34,53
ALTIN 2.456,38
BIST100 9.814
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Dizer: 14 Mayıs Zaferinin ayak sesleri duyuluyor

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, bir kez daha Adapazarı’nda vatandaşlarla buluştu. Aşırlar, Nasuhlar ve Karadavutlu mahallelerini ziyaret eden Dizer, “Adapazarı’mızın her mahallesinde Cumhurbaşkanımıza olan büyük teveccüh, AK Kadrolara olan büyük inanç bizi gururlandırıyor. Hemşehrilerimizden Allah razı olsun. 14 Mayıs Zaferinin ayak seslerini duyuyoruz. Doğru adımlarla yola devam” dedi.

Dizer: 14 Mayıs Zaferinin ayak sesleri duyuluyor - Sayfa 1

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları, saha çalışmalarını hızla devam ettiriyor. Adapazarı seçim programları kapsamında AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, Aşırlar, Nasuhlar ve Karadavutlu mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Dizer: 14 Mayıs Zaferinin ayak sesleri duyuluyor - Sayfa 2

Adaylara Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ediyor.

Dizer: 14 Mayıs Zaferinin ayak sesleri duyuluyor - Sayfa 3

Programları değerlendiren AK Parti Milletvekili Adayı Dizer, “Mahalle mahalle Adapazarı’mızı gezmeye, hemşehrilerimizle muhabbete ve tabii ki birlikteliğimizi perçinlemeye devam ediyoruz. Bir sorun varsa yine biz varız, sevinçlerimizi çoğaltarak yolumuza devam ederiz.  Biz sözünün eri, milletin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Şehrin kalbi Adapazarı’mızda 14 Mayıs Zaferinin ayak seslerini duyuyoruz. Maşallah Adapazarı’mızın her mahallesinde Cumhurbaşkanımıza olan büyük teveccüh, AK Kadrolara olan büyük inanç bizi gururlandırıyor ve sorumluluğumuza sorumluluk katıyor. Her zaman söylediğimiz bir şey var, Adapazarı’mız davamızın şehri ve inanıyoruz ki, Adapazarı varsa o iş tamamdır” diye konuştu.

Dizer: 14 Mayıs Zaferinin ayak sesleri duyuluyor - Sayfa 4

Başkan Mutlu Işıksu, “Milletvekili adayımız Akif Adnan Dizer ile birlikte Nasuhlar, Aşırlar ve Karadavutlu mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Adapazarı'mız hazır, 14 Mayıs'ta doğrusu AK Parti diyecek ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, hep birlikte doğru adımlarla yola devam edeceğiz inşaallah” ifadelerini kullandı.