USD 31,38
EUR 34,05
ALTIN 2.100,98
BIST100 9.097
İHBAR hattı 0552 642 79 79

DEPREMZEDELER İÇİN ATKI VE BERE ÜRETİYORLAR

Adapazarı Belediyesi tarafından hayata geçirilen Dernekkırı Millet Evi’nde, bölgede bulunan 27 mahalleden kadınlar buluştu, afet bölgesi için atkı ve bere üretimine başladı. Anlamlı hareketi tebrik eden Başkan Işıksu, “Afet bölgemiz için ilk andan itibaren topyekûn seferberiz ve tek yüreğiz. Dernekkırı’mızda bulunan hanım kardeşlerimizi atkı ve bere üretiminde gösterdikleri gayret için tebrik ediyorum. Rabbim hepsinden razı olsun.” dedi.

DEPREMZEDELER İÇİN ATKI VE BERE ÜRETİYORLAR - Sayfa 1

Dernekkırı Millet Evi’nde Kadınlar Buluştu

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu tarafından Dernekkırı Bölgesi’ne kazandırılan Millet Evi’nde anlamlı bir çalışma daha hayata geçti. Bölgede bulunan 27 mahalleden kadınlar Millet Evi’nde buluşarak Afet Bölgesine gönderilmek üzere atkı ve bere üretimine başladı.

DEPREMZEDELER İÇİN ATKI VE BERE ÜRETİYORLAR - Sayfa 2

Atkı ve Bere Üretiyorlar

Çalışma yapan kadınları ziyaret ederek tebrik eden Başkan Işıksu, “Afet bölgemiz için ilk andan itibaren topyekûn seferberiz ve tek yüreğiz. Şehrimiz hamdolsun yardım konusunda en güzel örnekleri her daim sergilemeye devam etmektedir. Dernekkırı’mızda bulunan hanım kardeşlerimizi atkı ve bere üretiminde gösterdikleri gayret için tebrik ediyorum. Millet Evimizde hummalı bir çalışma var. İlk ürünlerimizi gönderdik. Gayretle devam edeceğiz. Rabbim hepsinden razı olsun.” ifadelerini kullandı.

DEPREMZEDELER İÇİN ATKI VE BERE ÜRETİYORLAR - Sayfa 3

Kardeşlerimizin Yanındayız

Üretime katkı sağlayan kadınlardan Hülya Çetinkaya ise “Adapazarı Belediyesi Dernekkırı Millet Evi’mizde arkadaşlarımızla birlikte atkı ve bere üretiyoruz. Orada yaşananları televizyonda gördük. Çok üzüldük. Adapazarı olarak biz her zaman kardeşlerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.