USD 33,02
EUR 36,00
ALTIN 2.583,19
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Çocuk Hakları Macera Parkı Açılıyor

Adapazarı Belediyesi tarafından Tuzla Mahallesinde tamamlanan Çocuk Hakları Macera Parkı, 18 Eylül Pazartesi günü saat 15.00’da açılıyor. Gün boyu etkinliklerin de olacağını duyuran Başkan Işıksu, tüm vatandaşları açılışa davet etti. Işıksu, “Çocuk dostu Adapazarı’mızda tamamladığımız çocuk hakları projelerimizi açıyoruz. İlk açılışımız Tuzla mahallemizde. Kalbi Adapazarı için atan herkesi davet ediyoruz.” dedi.

Çocuk Hakları Macera Parkı Açılıyor
17 Eylül 2023 | 12:29
Son Güncelleme:

Başkan Işıksu’dan Açılışa Davet

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, çocuk dostu Adapazarı vizyonuyla hayata geçirdikleri çocuk hakları projelerinin açılışlarını birer birer gerçekleştireceklerini açıkladı. İlk açılış, 18 Eylül Pazartesi saat 15.00’da Tuzla Mahallesi Çocuk Hakları Macera Parkı’nda. Başkan Mutlu Işıksu, çocuklar için gün boyu etkinliklerin de olacağı programa tüm vatandaşları davet etti.

Çocuk Dostu Adapazarı

Çocuk dostu Adapazarı için aşkla çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Işıksu, “Hayata geçirdiğimiz beş farklı çocuk hakları projemiz var. Şeker ve Karaman mahallelerimizde çocuk hakları sokakları, 15 Temmuz Camili Mahallemizde çocuk hakları adası, Hızırtepe mahallemizde çocuk hakları bahçesi ve Tuzla mahallemizde çocuk hakları macera parkı. Tamamladığımız her proje ve eser Adapazarı’na çok yakıştı. Bu konseptte ilk açılışımızı Şeker mahallemizde yapmıştık. İkincisini Tuzla mahallemizde 18 Eylül Pazartesi günü saat 15.00’da gerçekleştiriyoruz. Kalbi Adapazarı için atan herkesi davet ediyoruz. Yüzlerce çocuk parkı ve spor sahalarıyla, Bilgi Evlerimiz, Millet Evlerimiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortaklaşa yaptığımız eğitim ve destek çalışmalarımızla çocuk dostu Adapazarı için çok çalışmaya devam inşaallah.” ifadelerini kullandı.