USD 32,86
EUR 35,21
ALTIN 2.452,26
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Çelik esnafla bir araya geldi

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Arabacıalanı Mahallesi esnafını ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Çelik esnafla bir araya geldi - Sayfa 1

Esnafa hayırlı işler dileyen Çelik, Serdivan’ın kalkınmasında esnafların önemli bir görevi ifa ettiklerini söyledi. 

Çelik esnafla bir araya geldi - Sayfa 2

Ekonomik anlamda gelişmeye sağladıkları katkının yanı sıra esnafların Serdivan’ın cazibe merkezi konumuna gelmesinde de etkin rol oynadıklarını belirten Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik; "Her geçen gün cazibesi artan ve gelişen Serdivan’ımız da amacımız, hemşerilerimizin yaşam kalitesini artırmak ve bunu yaparken toplumu oluşturan tüm dinamikleri aynı gaye etrafında buluşturmak. Esnaflarımız da bu yapının ana eksininde yer almaya devam edecek. Her zaman dediğimiz gibi istişare ve ortak akılla Serdivan’ımızı birlikte yöneteceğiz" dedi.

Çelik esnafla bir araya geldi - Sayfa 3

Gittikleri her yerde vatandaşların gösterdikleri samimiyet ve muhabbetin kendilerini hizmet noktasında daha da motive ettiğini belirten Çelik; “Esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldiğimizde ilçemizdeki gelişmeleri, hayata geçirmeyi planladığımız hizmet ve projeleri paylaşıp değerlendiriyoruz. Birlikte karar vermeyi ve hareket etmeyi önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve rahatı bizim önceliğimiz. Serdivanımızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri vatandaşlarımızla kararlaştırıp hayata geçireceğiz. Bugün ilçe ekonomisine katkıda bulunan esnaflarımızla bir araya geldik. Bu vesileyle tüm esnaflarımıza hayırlı, bereketli kazançlar diliyorum" diye konuştu.