USD 27,38
EUR 29,01
ALTIN 1.627,65
BIST100 8.335
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Büyükşehir’in yatırımlarını yerinde gördüler

Büyükşehir Belediyesi SAÜ öğrencilerine yönelik düzenlediği gezilere devam ediyor. Bu kapsamda genç gezginler Seracılık Mükemmeliyet Merkezi, Acarlar Longozu ve Melen Botanik Vadisi’ni gezdi.

Büyükşehir’in yatırımlarını yerinde gördüler - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin tanıtımına yönelik düzenlenen geziler devam ediyor. Bu kapsamda Sakarya Üniversitesi’nde okuyan öğrencilere ‘Seracılık Mükemmeliyet Merkezi, Acarlar Longozu ve Melen Botanik Vadisi gezdirildi. Büyükşehir’in marifetleriyle hayata geçirilen ve şehrin geleceği için çok önem taşıyan yatırımlar, gençlerin ilgisini çekti.

Büyükşehir’in yatırımlarını yerinde gördüler - Sayfa 2

Yatırımları incelediler

Gezilere ilişkin yapılan açıklamada, “Sakarya’nın birçok noktasında öğrencileri misafir eden Büyükşehir, bu sefer öğrencileri Sakarya’nın aromatik bitkilerine sahip Melen’de, su basar ormanı olan Acarlar’da ve tarım ve teknolojinin harmanlandığı Seracılık Mükemmeliyet Merkezi’nde ağırladı. Büyükşehir Belediyesi’nin projelere yönelik yaptığı çalışmaları yerinde öğrenen genç gezginler, etkinlik dolayısıyla teşekkürlerini paylaştı. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimiz doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra Sakarya’ya değer katan yatırımlarımızı tanıtmaya, gençlerimize çalışmalarımızı anlatmaya devam edeceğiz” denildi.