Büyükşehir şampiyonluğa yürüyor
Erkekler Süper Ligi Play-Off çeyrek final rövanş maçında Mihalıcçık Spor Kulübü’nü 34-31’lik skorla mağlup eden Büyükşehir Hentbol adını yarı finale yazdırdı.
![Büyükşehir şampiyonluğa yürüyor - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/05/18/2-8efm.jpg)
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı, Erkekler Süper Ligi Cemal Kütahya sezonu Play-Off çeyrek final rövanş karşılaşmasında Mihalıcçık Spor Kulübü’nü konuk etti.
![Büyükşehir şampiyonluğa yürüyor - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/05/18/3-Xuy2.jpg)
İlk maçı Eskişehir’de 24-41’lik skorla kazanan Büyükşehir hentbol, Serdivan Spor Salonu’nda oynanan rövanş karşılaşmasını da 34-31 kazanarak seride durumu 2-0 yaptı ve yarı finale yükseldi.
![Büyükşehir şampiyonluğa yürüyor - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/05/18/4-UukW.jpg)
Bu sonuçla yarı finale yükselmenin yanı sıra gelecek sezon ülkemizi Avrupa kupalarında temsil etme hakkı kazanan Büyükşehir Hentbol’da tüm takım galibiyeti taraftarlarıyla kutladı.