USD 16,75
EUR 17,48
ALTIN 976,05
BIST100 2.444
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Büyükşehir Etnospor’da Sakarya’nın değerlerini tanıtıyor

Büyükşehir Belediyesi bu yıl 5.’si düzenlenen Etnospor Kültür Festivali’nde yerini aldı. Farklı ülkelerden yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayan festivalde Büyükşehir Belediyesi Sakarya’ya özgü değerleri tanıtıyor.

Büyükşehir Etnospor’da Sakarya’nın değerlerini tanıtıyor - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bu yıl 5.’si düzenlenen Etnospor Kültür Festivali’nde yerini aldı. Atatürk Havalimanı’nda 12 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek festivalin açılışı gerçekleştirildi.

1 20
Büyükşehir Etnospor’da Sakarya’nın değerlerini tanıtıyor - Sayfa 2

2016 yılından bu yana Dünya Etnospor Konfederasyonunun ev sahipliğinde yapılan ve farklı ülkelerden yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayan festivalde Büyükşehir Belediyesi Sakarya’ya özgü değerleri tanıtıyor, şehrin doğal güzellikleri, tarihi mirası ve kültürel çeşitliliğine ilişkin bilgileri paylaşıyor.

2 20
Büyükşehir Etnospor’da Sakarya’nın değerlerini tanıtıyor - Sayfa 3

Büyükşehir Sakarya’nın değerlerini Etnospor’a taşıdı

Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası’nın 24 kişiden oluşan mehter takımı da Etnospor Kültür Festivali’nde coşkulu zamanlar yaşatıyor.

3 20
Büyükşehir Etnospor’da Sakarya’nın değerlerini tanıtıyor - Sayfa 4

Festival alanında yer alan otağda Sakarya’ya özgü eserler sergileniyor, el sanatları usta öğreticiler tarafından yapılıyor ve arzu eden katılımcılara öğretiliyor.

4 20