USD 27,30
EUR 28,85
ALTIN 1.663,61
BIST100 8.233
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Büyükşehir ekipleri gece gündüz demeden çalışıyor

Büyükşehir Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte yaya geçitleri ve bordürleri yeniliyor. Vatandaşların daha rahat ve kaliteli ulaşımı için gece gündüz demeden yol yapım çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdüren ekipler, gündüz trafiğin yoğun olduğu arterlerde gece çalışmalarıyla yaya geçitleri yenileme çalışması yaptı.

Büyükşehir ekipleri gece gündüz demeden çalışıyor - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince başlatılan yaya geçitleri ve bordür boyama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Büyükşehir ekipleri gece gündüz demeden çalışıyor - Sayfa 2

Yayaların güvenliğini sağlamak ve trafiği daha düzenli hale getirmek için yoğun bir mesai harcayan ekipler, trafiğin yoğun olduğu arterlerde gece başladıkları çalışmalara sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Büyükşehir ekipleri gece gündüz demeden çalışıyor - Sayfa 3

Büyükşehir Belediyesi ekipleri Erenler Turan ve Sakarya Caddeleri, Adapazarı yaya geçitlerinde yenileme çalışmaları, SSK Köprülü Kavşağı’nda ise yönlendirme şablon çalışması gerçekleştirdi.

Büyükşehir ekipleri gece gündüz demeden çalışıyor - Sayfa 4

Yapılan işlemlerle şehir estetiğine katkı sunulmasının yanı sıra araç sürücüleri için kolaylık sağlanıyor, yaya geçitleri güvenli hale getiriliyor.