USD 18,78
EUR 20,43
ALTIN 1.163,28
BIST100 5.192
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Büyükşehir Aralık kültür sanat etkinlikleri başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinlikleri başlıyor. Söyleşi ve imza günlerinden konferanslara, sinema gösterimlerinden tiyatro oyunlarına, panellerden dinletilere birçok farkı etkinliğin yanı sıra Sakarya Bir Başka konulu fotoğraf yarışmasının ödül töreni ve sergisi de Aralık ayının sonunda kültür sanat dostlarının beğenisine sunulacak.

Büyükşehir Aralık kültür sanat etkinlikleri başlıyor - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık kültür sanat etkinlikleri başlıyor. Konferanslardan panellere, söyleşi ve imza günlerinden sinema gösterimlerine, tiyatro buluşmalarından dinletilere kadar birçok farklı programın gerçekleştirileceği Aralık takviminde özel etkinlikler de kültür sanat dostlarıyla buluşacak. 2022 yılının son ayında dolu dolu bir kültür sanat takvimi hazırlayan Büyükşehir Belediyesi, tüm vatandaşların programlara davetli olduğunu paylaştı.  Etkinlik takvimine https://sakarya.bel.tr/uploads/files/aralik2022kse.pdf üzerinden ulaşılabileceği de ifade edildi.

Büyükşehir Aralık kültür sanat etkinlikleri başlıyor - Sayfa 2

Özel etkinlikler

Aralık kültür sanat etkinlikleri kapsamında vefatının 20. Yılında Faik Baysal anılacak. Ayrıca 749. Vuslat Yıldönümünde Şeb-i Arûs merasimi düzenlenecek. Şehrin doğal ve tarihi güzelliklerinin, kültürel mirasının ve sosyal yaşamının fotoğraflandığı ‘Sakarya Bir Başka’ konulu fotoğraf yarışmasının ödül töreni ve sergisi de Aralık ayının sonunda kültür sanat dostlarının beğenisine sunulacak.