USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“BİZE İNANANLARI MAHÇUP ETMEYECEĞİZ”

Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erenler Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, Rabbime; doğup büyüdüğüm, her sokağında ayrı ayrı anılarımın olduğu Erenler’imize hizmet etme şansı verdiği için hamdediyor, şükrediyorum” dedi.

“BİZE İNANANLARI MAHÇUP ETMEYECEĞİZ” - Sayfa 1

Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erenler Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, ilçe genelinde programlarını sürdürüyor. AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ve programlarını sürdüren Şengül, 31 Mart akşamına kadar dokunmadık gönül bırakmayacaklarını ifade ediyor.

“BİZE İNANANLARI MAHÇUP ETMEYECEĞİZ” - Sayfa 2

Erenler Belediyesinin vefat eden başkanları Fevzi Kılıç’ı, Nazım Yıldırım’ı ve Murat Soğancıoğlu’nu kabirleri başında anan Başkan Şengül, akabinde okul yıllarında sınıf arkadaşı olan Şehit Yaşar Güller’i kabri başında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Şengül’e başkan yardımcıları ve AK Parti ilçe yöneticileri de eşlik etti.

“BİZE İNANANLARI MAHÇUP ETMEYECEĞİZ” - Sayfa 3

Düzenli olarak teşkilat mensupları ile bir araya gelen Başkan Şengül, programın devamında Erenler İlçe Teşkilatında Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret ederek, partililer ile bir araya geldi. Başkan Şengül, “SKM ekibimiz ve tüm kademelerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

“BİZE İNANANLARI MAHÇUP ETMEYECEĞİZ” - Sayfa 4

Başkan Şengül akabinde, İlçe Başkanı Ömer Barik ile birlikte AK Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adayları, SKM ekibi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Şengül, “Her zaman birlikten, beraberlikten ve kardeşlikten yana olduk, olmaya da devam edeceğiz. Her bir dava arkadaşıma davetimize katılımlarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, birliğimizin daim olmasını diliyorum” dedi.